zdjęcie główne profilu
Grad Design

Opis

Fundamentem firmy GRAD jest wierność ręcznym procesom produkcji. Łączenie odkrywanych na nowo, tradycyjnych metod pracy z najnowszą techniką i technologią umożliwia nam wydobywanie prawdziwego piękna materiałów takich jak metal, drewno czy szkło. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu projektantów oraz najlepszych rzemieślników, nieustannie udoskonalamy swoje projekty i tworzymy nowe prototypy.

Przywiązując dużą wagę do standardów wykonania, dbamy o każdy szczegół procesu twórczego, od pomysłu, procesu kontroli jakości, po finalny produkt. Szanujemy naturalne piękno wysokogatunkowych fornirów, uwydatniając je żmudnymi procesami lakierowania, wzmacniającymi grę kolorów i struktur.

Eksperymentowanie z nieoczywistymi materiałami, takimi jak polimerobeton, pozwala nam na tworzenie projektów ekskluzywnych, designerskich i unikatowych. Dzięki opracowaniu autorskich metod ręcznego polerowania stali oraz płatkowania złotem, szlagmetalem, miedzią i aluminium, tworzymy meble o ultranowoczesnych formach i ponadczasowej elegancji.

Zupełnie nowa interpretacja tradycyjnych technik rzemieślniczych sprawia, że nasze projekty to nie tylko odważne wzornictwo, ale także trwałość i najwyższa jakość wykonania.

Designerskie donice do ogrodu
Świąteczno - noworoczny mood board od Grad Design
Komoda Clin Twin
Konsola Bit One
Stolik kawowy Cristallo
Komoda Allcut
Grad Design
Grad Design 2 lata temu
Niewielkie dodatki mogą zupełnie odmienić wystrój świątecznego wnętrza. Nasz wybór to połączenie ciemnej zieleni, czerni i złota. W propozycji wykorzystaliśmy naszą przeszkoloną komodę Clin Vitrine.
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności