Idealne krzesła do Twojej jadalni już od 119zł 🤩
SOFFITTO

Opis

Nasza firma może pochwalić się długoletnią działalnością na Polskim rynku w branży sufitów napinanych – działamy od ponad 20 lat. Naszą pasja jest projektowanie i montaż sufitów napinanych na terenie całej Europy. Na indywidualne zlecenia wykonujemy sufity napinane w obiektach wielokubatorowych takich jak filharmonie, kościoły, muzea, kina, baseny, restauracje oraz domach lub mieszkaniach tam, gdzie materiały muszą być odporne na częste użytkowanie.

Przez cały czas działalności naszej firmy współpracujemy z najlepszymi producentami sufitów napinanych z Ameryki, Francji oraz Niemiec, aby nasi klienci posiadali materiał na jak najwyższym poziomie. Nasze 4 zespoły montażystów z wieloletnim doświadczeniem przechodziły szkolenia we Francji oraz Niemczech. Nasza marka gwarantuje doskonałe rozwiązania zarówno dla miejsc bardzo nowoczesnych jak i klasycznych. Projektujemy sufity napinane w obiektach reprezentacyjnych, które doskonale współgrają z wystrojem i stylem zabudowy zapewniając przy tym wyjątkową estetykę oraz elegancję wnętrz.

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności