Studia czas start! Zobacz biurka do -46% z darmową dostawą 🚚
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Milchina Design

Opis

Pracownia Milchina Design założona przez absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Oferujemy koncepcyjne oraz kompleksowe projektowanie wnętrz luksusowych na terenie całej Polski z siedzibą w miejscowości Kraków, Aranżacja i projektowanie wnętrz domów, mieszkań, apartamentów i rezydencji.

Codziennie się rozwijamy, uczestnicząc w szkoleniach i spotkanich branżowych, inspirujemy się, żeby stwarzać unikatowe wnętrza i spełniać Wasze marzenia. Stworzymy dla Państwa coś wyjątkowego!


Zapraszamy do kontaktu: biuro@milchinadesign.eu

“Najlepsze pomysły zaczynają się od rozmowy” - Jonathan Ive

Tender Nougat
Choco Workspace home office
Green Velvet
Marmurowa łazienka
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Konsola w korytarzu, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Konsola w korytarzu, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Korytarz na pierwszym piętrze, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Korytarz na pierwszym piętrze, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Korytarz na piętrze, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Korytarz na piętrze, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Wejście do wiatrołapu, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Wejście do wiatrołapu, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Korytarz, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Korytarz, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Schody i biblioteka pod nimi, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Schody: Schody i biblioteka pod nimi, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Jadalnia, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Ściana telewizyjna w salonie, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Salon: Ściana telewizyjna w salonie, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Salon, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Wyjście do wiatrołapu, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Schody: Wyjście do wiatrołapu, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Schody oraz biblioteka, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Schody: Schody oraz biblioteka, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Schody czarno-białe kamienne, projekt Milchina Design - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Schody: Schody czarno-białe kamienne, projekt Milchina Design - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Home office Choco Workspace - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Biuro: Home office Choco Workspace - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Milchina Design jest obserwowany przez użytkownika skolopendra.
Milchina Design jest obserwowany przez użytkownika Zuza Dominów.
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Kuchnia z pięknym żyrandolem - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z pięknym żyrandolem - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Sypialnia z panelami lustrzanymi - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia z panelami lustrzanymi - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Widok głowny na salon - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Salon: Widok głowny na salon - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Welurowa kanapa z poduszkami lustrem na ścianie - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Salon: Welurowa kanapa z poduszkami lustrem na ścianie - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Luksusowe wnętrze - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Salon: Luksusowe wnętrze - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Delikatna łazienka - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Delikatna łazienka - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Miska ustępowa i bidet - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Miska ustępowa i bidet - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Wanna - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Wanna - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Umywalki - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Umywalki - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Widok na lustra - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Widok na lustra - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Milchina Design
Widok główny - zdjęcie od Milchina Design
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Widok główny - Milchina Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!