Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

take me HOME. to polska marka produkująca i sprzedająca w kraju i za granicą piękne meble o stylistyce loftowej, industrialnej i skandynawskiej.

JAKOŚĆ PREMIUM - Wszystkie produkty naszej marki wytwarzane są ręcznie, a w procesie powstawania jednego mebla bierze udział nawet 10 osób! Możemy zaoferować Państwu mebel najwyższej jakości, ponieważ najważniejszymi elementami naszych mebli – drewnianymi blatami i stalowymi podstawami - zajmują się rzemieślnicy z ponad 25 letnim doświadczeniem.

ZAPROJEKTOWANE I WYPRODUKOWANE W POLSCE - Meble take me HOME produkowane są w Warszawie, z krajowych materiałów. Oczywiście do wykańczania powierzchni wykorzystujemy także najlepsze na rynku, zagraniczne preparaty o najwyższej jakości: szwajcarskie farby proszkowe, niemieckie lakiery oraz duńskie oleje.

PRZYJAZNY DESIGN - Nie chcemy produkować mebli-gadżetów, które są interesujące, ale bardzo ciężko wkomponować je we wnętrzu. Meble z logo take me HOME mają być przyjazne, czyli proste w formie, minimalistyczne i pasować do większości nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim i loftowym. Nasze meble nie mówią „look at ME”, lecz „take me HOME”.

DLATEGO DĄB - Dąb, z którego wykonana jest większość naszych mebli to jeden z najbardziej cenionych w Europie gatunków drewna wykorzystywanych we wnętrzach. Piękne usłojenie i jasny kolor drewna dają ogromne możliwości jego wybarwienia. Bez względu na to, czy będzie to dąb bielony czy barwiony na ciemny palisander, będzie zawsze wyglądać pięknie. Drewno dębowe jest także bardzo twarde i wytrzymałe, dzięki czemu nasz mebel, odpowiednio pielęgnowany, może Państwu służyć przez wiele pokoleń.

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI - W przeciwieństwie do oferty masowych producentów, dużą część naszych mebli można zamówić w indywidualnym, zmienionym wymiarze lub kolorze tak, aby były idealnie dopasowane do wnętrza, w którym mają stanąć. Więcej...

WYBÓR PROJEKTANTÓW - Już ponad 300 biur architektonicznych w Polsce współpracuje z nami i poleca nasze produkty swoim klientom. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy tych z Państwa, którzy dopiero nas odkryli. Aby ułatwić Państwu stworzenie idealnego wnętrza dla Waszych klientów możemy zmodyfikować nasz mebel lub wyprodukować mebel wg Państwa projektu.

DOCENIANE PRZEZ BRANŻĘ - Meble take me HOME. systematycznie pojawiają się w takich magazynach wnętrzarskich, jak M jak mieszkanie, Cztery Kąty, Dom i Wnętrze czy Weranda. Możemy także pochwalić się współpracą z programem telewizyjnym DEKORADY (wcześniej Dekoratornia) oraz udziałem w dwóch międzynarodowych wystawach Łódź Design Festival i WROCLOVE Design.

Mniej znaczy więcej!
Ulubione
AŻUROWA LEKKA PÓŁKA RTV
STOLIKI KAWOWE
GABINET
STOLIKI NOCNE
MINIMALIZM
REGAŁY
OKRĄGŁY STÓŁ - idealne rozwiązanie do niedużych wnętrz
KONSOLA W ŁAZIENCE
KONSOLA wielki powrót
INDUSTRUALNY może być ELEGANCKI!
MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Szafka MAXIMO RTV w aranżacji ze stołem HANDY. - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Szafka MAXIMO RTV w aranżacji ze stołem HANDY. - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stół NORMAN w stylu skandynawskim - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół NORMAN w stylu skandynawskim - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Nowoczesny stół jadalniany HANDY - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Nowoczesny stół jadalniany HANDY - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Nowoczesna konsola BOXER w kolorze czarnym - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesna konsola BOXER w kolorze czarnym - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Aranżacja otwartego salonu w stylu skandynawskim - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Aranżacja otwartego salonu w stylu skandynawskim - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stół MR. W z ciekawą podstawą - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół MR. W z ciekawą podstawą - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Konsola NELSON z praktycznym schowkiem - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Konsola NELSON z praktycznym schowkiem - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Minimalistyczna czarna konsola MAXIMO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Minimalistyczna czarna konsola MAXIMO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Skandynawski salon - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Skandynawski salon - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stolik kawowy TEDDY - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Stolik kawowy TEDDY - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Biały wieszak KLUBOWICZ w stylu industrialnym - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Biały wieszak KLUBOWICZ w stylu industrialnym - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stolik pomocniczy GAP - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Stolik pomocniczy GAP - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Zestaw minimalistycznych stolików CAPSULA - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Zestaw minimalistycznych stolików CAPSULA - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Czarny stolik kawowy CAPSULA MAŁY - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Czarny stolik kawowy CAPSULA MAŁY - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Czarny industrialny regał LADDER - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Biuro: Czarny industrialny regał LADDER - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stolik nocny LEONARD - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Stolik nocny LEONARD - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Biała konsola w stylu skandynawskim MAXIMO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Biała konsola w stylu skandynawskim MAXIMO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. jest obserwowany przez użytkownika RuckerPark.
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Minimalistyczny regał z półkami BOXER - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Minimalistyczny regał z półkami BOXER - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Elegancki zestaw stolików ZENIT - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Elegancki zestaw stolików ZENIT - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stół jadalniany MR. W., regał LADDER, stolik MAXIMO RTV - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół jadalniany MR. W., regał LADDER, stolik MAXIMO RTV - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stół jadalniany VERTICO, regał REGALO, stolik kawowy TULIP PROSTOKĄTNY - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Stół jadalniany VERTICO, regał REGALO, stolik kawowy TULIP PROSTOKĄTNY - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
Stół jadalniany TRIO, stolik kawowy AMSTERDAM, konsola MAXIMO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Stół jadalniany TRIO, stolik kawowy AMSTERDAM, konsola MAXIMO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
półka BOXER - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: półka BOXER - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka AŻUROWA LEKKA PÓŁKA RTV
ERTEFAŁ 120 - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: ERTEFAŁ 120 - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
ERTEFAŁ 120 - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: ERTEFAŁ 120 - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka STOLIKI KAWOWE
stolik kawowy TEDDY, półka BOXER - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: stolik kawowy TEDDY, półka BOXER - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
stolik kawowy TEDDY, półka BOXER - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: stolik kawowy TEDDY, półka BOXER - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka AŻUROWA LEKKA PÓŁKA RTV
MAXIMO RTV 120 - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: MAXIMO RTV 120 - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
MAXIMO RTV 120 - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: MAXIMO RTV 120 - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka AŻUROWA LEKKA PÓŁKA RTV
MAXIMO RTV 120 - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: MAXIMO RTV 120 - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
MAXIMO RTV 120 - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: MAXIMO RTV 120 - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
REGALO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: REGALO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
KAI nowoczesne biurko w stylu skandynawskim marki take me HOME - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Biuro: KAI nowoczesne biurko w stylu skandynawskim marki take me HOME - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
A-SYMETRIC - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: A-SYMETRIC - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
KAI - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Biuro: KAI - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
KAI - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Biuro: KAI - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
MEZZO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: MEZZO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
ORLANDO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: ORLANDO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
ORLANDO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: ORLANDO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
REGALO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Biuro: REGALO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
LEONARD - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Biuro: LEONARD - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka GABINET
WOODBOX - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Biuro: WOODBOX - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka STOLIKI KAWOWE
MAXIMO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: MAXIMO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od take me HOME.
MAXIMO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: MAXIMO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka STOLIKI KAWOWE
stolik MALMO z półką - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: stolik MALMO z półką - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka STOLIKI KAWOWE
ALBINO - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: ALBINO - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
take me HOME. dodał(a) zdjęcie do Ideabooka STOLIKI KAWOWE
Amsterdam - zdjęcie od take me HOME.
Aranżacje wnętrz - Salon: Amsterdam - take me HOME.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności