Czego szukasz?
Zobacz także

Galeria Wnętrz Accero - Architekt / projektant wnętrz

Naszym celem jest kompleksowe urządzane Państwa wnętrz, budowanie aktualnej ekspozycji i poszukiwanie najnowszych trendów, aby Was inspirować w kierunku ciekawych i funkcjonalnych wnętrz.

Studio Projektowe Accero – to zespół architektów, a przede wszystkim ludzi z pasją stworzonych do tworzenia i inspirowania. Nasze wizualizacje tworzone są z myślą o Naszych klientach aby były funkcjonale, a zarazem urokliwe i klimatyczne.

Misją i celem Galerii ACCERO jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów ceniących komfort i dobry design.

Galeria Wnętrz ACCERO powstała na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w branży łazienkowej. Przez lata pracy dzięki zdobyciu bogatego doświadczenia oraz wypracowania unikalnego know-how, które pozwoliło skutecznie zdefiniować preferencje rynku oraz zmieniać inspiracje w kompleksową ofertę i oryginalny design.

Poprzez dobrze zaplanowaną, spójną i kreatywną prezentację produktów powstało miejsce innowacyjne, modne i przyjazne klientom, architektom, wykonawcom i dystrybutorom naszych produktów.

Galeria Łazienek. ACCERO powstała w lipcu 2016 roku. W salonie mogą Państwo obejrzeć 50 gotowych aranżacji łazienek, kompleksowo wyposażonych w ceramikę, baterie, lustra, jak również oświetlenie i dodatki łazienkowe. Półtoraroczna praca, obserwacja olsztyńskiego rynku i analiza oferty w temacie wyposażenia wnętrz oraz Państwa uwagi, cenne rady i prośby zmotywowały Nas do dalszego rozwoju. Projekt Galerii Accero został rozbudowany o Galerię Kuchni i duży Salon Oświetlenia.