BUDVAR - Producent

BUDVAR- Okna trwalsze niż inne

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Jako jedna z niewielu firm w Europie sami produkujemy profile PVC, dzięki czemu kontrolujemy jakość naszych produktów już od samego początku.

Najwyższa jakość bez żadnych kompromisów

30 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na wypracowanie własnych, unikalnych metod produkcyjnych, gwarantujących wysoki komfort użytkowania produktów na lata.

Profile BUDVAR powstają w nowoczesnej technologii Titanium Technology, w której wykorzystujemy pełnowartościowe PVC z domieszką tytanu. Dzięki zastosowaniu tej technologii nasze okna i drzwi charakteryzują się dużą sztywnością, wysoką odpornością na odbarwienia oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Okna i drzwi skrojone na miarę

Własne, unikalne profile okienne tworzymy w oparciu o oczekiwania ich przyszłych użytkowników. Okna i drzwi BUDVAR mają za zadanie dostarczać naszym Klientom unikalnych rozwiązań, które sprawią, że ich życie stanie się prostsze, bardziej komfortowe i oszczędne.

Produkujemy odpowiedzialnie i ekologicznie

Ekologia to dla nas priorytet. Nasze okna i drzwi produkujemy z poszanowaniem środowiska. Do wszystkich produkowanych przez nas okien i drzwi posiadamy certyfikat potwierdzający, iż nie mają one w swoim składzie domieszek ołowiu, kadmu ani związków innych metali ciężkich.