Trwają Sel Days w Selsey! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Firma ALUS Sp. z o.o. to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji akcesoriów meblowych z aluminium i szkła oraz stolarki aluminiowej. Dzięki dużemu doświadczeniu, kreatywności i elastyczności firma nasza spełnia wymagania wielu klientów. Ciągła praca z klientem i dla klienta pozwala wychodzić nam naprzeciw ich oczekiwaniom i poszerzać asortyment swoich wyrobów. Współpracujemy z odbiorcami na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Wykonujemy usługi w zakresie obróbki aluminium:

 • cięcie
 • frezowanie
 • toczenie
 • wiercenie
 • gwintowanie
 • wykrawanie
 • gięcie
 • szlifowania i polerowania.

Istnieje możliwość wykonania pokryć galwanicznych i lakierniczych na wyrobach aluminiowych.

Firma Alus Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada szeroką gamę szkieł jednokolorowych, lakierowanych, satynowych, ornamentowych oraz luster. Dodatkowo na życzenie klienta wykonujemy nadruk dowolnej grafiki. Ponadto świadczymy usługi ciecia i obróbki szkła z dowolnym przeznaczeniem.

Oferujemy m.in.:

 • blaty szklane o dowolnym wymiarze, prostokątne, okrągłe czy owalne, gładkie, jednokolorowe lub wzbogacone o dowolny wzór graficzny
 • formaty szkła z przeznaczeniem na ściany kuchni czy łazienki, o dowolnym wymiarze, jednokolorowe lub wzbogacone o dowolny wzór graficzny
 • tafle szkła o dowolnym kształcie, wymiarze i grubości, z otworami jednokolorowe lub wzbogacone o dowolny wzór graficzny
 • przycinamy formatki szkła jako okładziny na blaty mebli, żeby odnowić ich wygląd lub zakryć zarysowania czy zniczczenia
 • lustra o dowolnym kształcie i wymiarze
Przegrody ochronne
Inspiracje
Kwietniki
Uchwyty
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
AR66 - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Salon: AR66 - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
AR53 - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Salon: AR53 - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
AR49 - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: AR49 - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
Stojak na papier toaletowy - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Stojak na papier toaletowy - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
Stojak na ręcznik - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Stojak na ręcznik - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
Lustro stojące - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lustro stojące - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
Stolik kawowy Duo - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Salon: Stolik kawowy Duo - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
Stolik kawowy Duo - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stolik kawowy Duo - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
Wnętrza publiczne - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: Wnętrza publiczne - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Alus Sp z o o
Biuro - zdjęcie od Alus Sp z o o
Aranżacje wnętrz - Biuro: Biuro - Alus Sp z o o. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!