Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś - Artysta, designer

W mojej pracowni Studio Plama mogą nabyć Państwo ręcznie malowane abstrakcyjne obrazy oraz autorskie fotografie (plakaty). Oferuję duże formaty obrazów w technice akrylowej, na płótnie. Oprócz gotowych obrazów oferuję wykonanie ich dla Państwa na zamówienie - dowolna kolorystyka i formaty. Zapraszam!

Autorska galeria stacjonarna Studio Plama:

ul. Poznańska 6/LU1 30-012 Kraków

www.studioplama.pl

O mnie słów kilka: Studio Plama Agnieszka Potocka-Makoś - absolwentka Politechniki Krakowskiej im. T. Kościuszki w Krakowie (2010) na kierunku Architektury i Urbanistyki. Poza projektowaniem architektonicznym zajmuje się także akrylowym malarstwem abstrakcyjnym, które idealnie wpasowuje się w dopełnianie wykończenia wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Obok malarstwa zajmuje się także fotografią, które sprzedaję w formie plakatów w dowolnych formatach.

Świadczone usługi:

  • Sprzedaż gotowych ręcznie malowanych obrazów na płótnie bawełnianym.
  • Sprzedaż reprodukcji moich obrazów w formie wydruków na płótnie lub innym podkładzie.
  • Sprzedaż ręcznie malowanych obrazów na płótnie na zamówienie - w dowolnym formacie, kolorystyce i kompozycji, które najlepiej wpasują się do wnętrza Klienta i jego wizji. Zapewniam także naturalnie pomoc i poradę w doborze obrazu. Oferuję możliwość wizualizacji obrazu w Państwa wnętrzu (na zdjęciu), zarówno dostępnych u mnie do sprzedaży, jak i na etapie doboru i wykonywania ich na zamówienie. Możliwa jest także oprawa zamówionych obrazów.
  • Sprzedaż autorskich fotografii w formie plakatów, głównie z zakresu nowoczesnej architektury i krajobrazów.

Aktualna oferta sprzedaży dostępna jest na stronie www.studioplama.pl, gdzie możliwy jest zakup wszystkich moich prac.

Moje pełne portfolio dostępne jest na stronie internetowej połączonej ze sklepem:

www.studioplama.pl

Zachęcam też do śledzenia mojego profilu i aktualności na Facebook.

Zapraszam do kontaktu i nawiązania współpracy!