Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

Opis

Architektem Wnętrz z wykształcenia Rzemieślnikiem z zamiłowania

Wykonuję meble i akcesoria wyposażenia wnętrz na podstawie własnych projektów. W swojej pracy poszukuję nowatorskich, nieszablonowych rozwiązań, jednocześnie mając na uwadze funkcjonalność i ergonomię wyrobów.

Rzemiosło fascynowało mnie od kiedy pamiętam. Już jako mały chłopiec marzyłem o choćby niewielkim warsztacie, gdzie mógłbym spędzać czas majsterkując.

Po ukończeniu szkoły średniej studiowałem Architekturę Wnętrz na Politechnice Białostockiej, gdzie nauczyłem się między innymi obsługi programów graficznych i procesu projektowania.

Po otrzymaniu dyplomu spędziłem kilkanaście miesięcy podróżując i podejmując się rozmaitych prac tymczasowych, dzięki czemu miałem okazję obserwować jak żyją ludzie w różnych częściach świata, oraz czerpać inspiracje z odmiennych kultur.

Zamieszkałem we Wrocławiu, gdzie podjąłem dalszą naukę na Akademii Sztuk Pięknych.

Korzystając ze świetnie wyposażonych warsztatów należących do uczelni, poznałem technologie obróbki różnorodnych materiałów i miałem możliwość własnoręcznego wykonywania zaprojektowanych przez siebie form.

Podczas pracy nad związanymi z kierunkiem studiów, oraz pobocznymi projektami zafascynowałem się wzornictwem, oraz procesem wytwarzania przedmiotów użytkowych.

Postanowiłem otworzyć własną pracownię, gdzie mógłbym realizować kolejne pomysły.

Po opuszczeniu murów uczelni, wspólnie z kilkoma innymi rękodzielnikami zająłem przestrzeń w przemysłowej części Wrocławia, gdzie obecnie wykonuję autorskie meble i akcesoria wyposażenia wnętrz. Nieustannie gromadzę wiedzę, narzędzia i materiały aby jak najlepiej realizować kolejne projekty

Mr. Kracy obserwuje użytkownika 4ma projekt
Mr. Kracy obserwuje użytkownika Cerames
Mr. Kracy obserwuje użytkownika Metal Design 24
Mr. Kracy obserwuje użytkownika MARCINKOWSKA
Mr. Kracy obserwuje użytkownika Pracownia MO-B
Mr. Kracy obserwuje użytkownika Namaru design
Mr. Kracy obserwuje użytkownika f • project Barbara Pustelnik
Mr. Kracy obserwuje użytkownika United Arts
Mr. Kracy obserwuje użytkownika ags-studio.pl
Mr. Kracy obserwuje użytkownika Soonar