Czas do szkoły! Sprawdź najlepsze promocje!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Szanowni Państwo oferujemy szereg usług stolarskich zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budynków . Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam na wykonywanie każdego rodzaju mebli na wymiar typu;

  • stoły,
  • kabinety , szafy
  • regały kuchenne,
  • stoły,
  • polki,
  • ławki ,
  • lozka
  • drzwi , itp. Najbardziej cenimy sobie prace z litego drewna, ale jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb każdego klienta. Zajmujemy sie również renowacja i przeróbkami starych mebli a nawet rekonstrukcjami dawnych drewnianych elementów architektury ( typu stare werandy lub drzwi) czy dekoracje architektoniczne. Wykonujemy różnego rodzaju listwy wykończeniowe, sufitowe podłogowe, okienne.W stylu nowoczesnym jak i stylu vintage.

Tworzymy również pergole, tarasy, altany a także cale domy o konstrukcji szkieletowej.

Posiadamy również bardzo bogate portfolio w każdej z tych kategorii.

Naszym klientom oferujemy projekty i gwarancje na ciekawe i oryginalne rozwiazanie każdego pomysłu.

regały, kabinety, szafki kuchenne
Nowe zdjęcie od rkowalski
- zdjęcie od rkowalski
Aranżacje wnętrz - : - rkowalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od rkowalski
obudowy kominków, aranżacja ścian - zdjęcie od rkowalski
Aranżacje wnętrz - Salon: obudowy kominków, aranżacja ścian - rkowalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od rkowalski
Polki, drzwi - zdjęcie od rkowalski
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Polki, drzwi - rkowalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od rkowalski
wykończenia wnętrz - zdjęcie od rkowalski
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: wykończenia wnętrz - rkowalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od rkowalski
stoły - zdjęcie od rkowalski
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: stoły - rkowalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od rkowalski
chody drewniane - zdjęcie od rkowalski
Aranżacje wnętrz - Schody: chody drewniane - rkowalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od rkowalski
tarasy, pergole, drewniane konstrukcje domów - zdjęcie od rkowalski
Aranżacje wnętrz - Taras: tarasy, pergole, drewniane konstrukcje domów - rkowalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!