Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
MSroka.pl

Opis

Jesteśmy manufakturą mebli drewnianych . Tworzymy meble jak dawniej to znaczy używając technik już rzadko spotykanych w stolarstwie. Stawiamy na trwałość , solidność i naturalność drewna nie wykorzystując produktów drewnopodobnych.

W każdym naszym meblu odnajdziecie Państwo naszą pasję, trud ciężkiej rzemieślniczej pracy , satysfakcję i dumę kiedy ujrzy on już światło dzienne i będzie mógł dawać radość swojemu odbiorcy .

Chcemy otaczać swoich odbiorców meblami naturalnymi i ekologicznymi dlatego właśnie pracujemy w litym drewnie . Mamy to szczęście robić w życiu to co naprawdę lubimy – tworzyć meble jak dawniej.

Krzesło TYROL - Naturalny lity dąb
Stolik kawowy BOWEN- LITY DĄB
Stolik kawowy- Naturalny lity dąb- Kompozycja naturalnych olei
Krzesło HINE
Dębowy stół Hennessy
FADO XO
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności