Czego szukasz?
Zobacz także

Entropia Design - Architekt / projektant wnętrz

Zapraszamy do zadawania pytań, chętnie odpowiemy i doradzimy :) Obserwuj nas aby niczego nie przegapić!

https://www.entropia-design.net/

Projektujemy wyjątkowe wnętrza

Personalizacja Zaczynamy od dokładnego poznania gustu i stylu życia naszego klienta. Na tej podstawie powstaje projekt dopasowany do estetycznych i funkcjonalnych potrzeb przyszłych lokatorów.

Nietuzinkowość Stosujemy autorskie rozwiązania w każdym z naszych projektów. Dzięki temu każde mieszkanie ma niepowtarzalny charakter.

Fotorealizm i VR Dzięki technologii wirtualnego spaceru klient już na pierwszym spotkaniu może zobaczy jak wyglądać będzie gotowe mieszkanie. W trakcie prac nad projektem dostarczamy fotorealistyczne wizualizacje oraz panoramy 360°.

Kompleksowość Nasze projekty obejmują każdy szczegół. Polecamy doświadczonych wykonawców, stolarzy oraz salony sprzedaży. Dzięki temu remont przebiega bezproblemowo.

Oszczędność Współpraca z nami to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Dzięki naszej znajomości rynku oraz oferowanym rabatom koszt usługi niejednokrotnie zwraca się w całości.

Zadowolenie Gotowe wnętrze cieszy nie tylko mieszkańców, ale również robi wrażenie na gościach. Dzięki temu wiele nowych projektów to klienci z polecenia.

Znajdź nas
Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa
WWW