⌛ Ostatni dzień promocji! CYBER MONDAY do -75%
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
DANZZ

Opis

Produkty DANZZ to autorskie, wysokiej jakości meble oraz oświetlenie z litego drewna. Naszą misją jest projektowanie i wytwarzanie przedmiotów, które mogą towarzyszyć swoim właścicielom przez pokolenia. Dbałość o szczegóły, minimalistyczna ponadczasowa forma, pozwala nam tworzyć elementy wyjątkowe, które pasują do każdego wnętrza.

Proponujemy m.in. komody, łóżka, stoły, ławy, regały, biurka oraz lampy. Wszystkie meble wykonane są ręcznie z najwyższą starannością, zaimpregnowane zostały naturalnym olejem, który znacząco uwidacznia unikalną strukturę drewna.

Nowe zdjęcie od DANZZ
KOLEKCJA MOON - zdjęcie od DANZZ
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: KOLEKCJA MOON - DANZZ. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od DANZZ
Łóżko Dome z pojemnikiem - zdjęcie od DANZZ
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Dome z pojemnikiem - DANZZ. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności