Idealne krzesła do Twojej jadalni już od 119zł 🤩
zdjęcie główne profilu
Meble Kuchenne Warszawa

Opis

DM Kuchnie to profesjonalne projektowanie wnętrz, aranżacje i najlepszej jakości meble kuchenne na wymiar. Nasze projekty zawsze dopasowane są indywidualnie do potrzeb Klientów

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, która obejmuje pobranie wymiarów, przygotowanie projektu mebli kuchennych, ich produkcję, a także montaż u klienta.

Produkcja mebli na wymiar, a także szaf na wymiar, stanowi naszą codzienność, stąd doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do wykonywania najbardziej zaawansowanych prac stolarskich.

Meble łazienkowe, meble biurowe oraz meble do aptek na specjalne zamówienie

Jeśli interesuje Państwa wykonanie kuchni na wymiar w Warszawie, zapraszamy do kontaktu, oraz długoletnie, bezawaryjne użytkowanie zrealizowanych przez nas mebli. Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii naszych dotychczasowych realizacji.

Kuchnie Na Wymiar Warszawa
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności