Zalewski Architecture Group Krzysztof Zalewski - Architekt budynków

„Nie budują stodół”

  • tak jeden z naszych klientów odpowiedział na pytanie, dlaczego warto z nami współpracować. Co to znaczy? Budynek, który chcecie wybudować ma odzwierciedlać Wasze pragnienia, ma być przestrzenią, z której będziecie dumni. Aby tak się stało, ta przestrzeń musi być nieszablonowa, nieprzeciętna. Ma być przeciwieństwem czterech postawionych byle jak ścian, budowanych na każdym podwórku na tę samą modłę. Ma być przeciwieństwem stodoły. W takich niebanalnych, nieszablonowych i indywidualnych projektach się specjalizujemy.

Czy to oznacza, że jesteśmy drodzy? Nie. Jesteśmy drożsi od „budowniczych stodół”, jednak budżet jest dla nas ograniczeniem takim samym, jak powierzchnia działki czy przeznaczenie obiektu. Różnica polega na tym, że wewnątrz tych ograniczeń poruszamy się z pasją i kreatywnością.

Dowód? Nagrody zdobywane w konkursach, publikacje w branżowych magazynach. Pochwały klientów, którzy doceniają terminowość, kulturę obsługi, rzetelne doradztwo. Nasi architekci są cenionymi wykładowcami Wydziałów Architektury wyższych uczelni i zasiadają w jury konkursów architektonicznych. Takiej klasy profesjonalizm oddajemy w służbę Waszym potrzebom.

Jeśli zatem chcecie otoczyć się niebanalną, nieszablonową przestrzenią, która będzie podziwiana, stawiana za wzór do naśladowania i będzie świadczyć o Was – porozmawiajmy. Wasza wizja i nasza wiedza pozwolą na wspólne stworzenie czegoś niezapomnianego.

Znajdź nas
Gliwice
WWW