zdjęcie główne profilu
LOFTABLE Interior Design & Furniture

Opis

Projekty wnętrz i projekty mebli dostosowane do indywidualnych potrzeb w myśl trzech zasad: 1 Naturalności 2 Trwałości 3 Uniwersalności, łączącej formę i funkcję, estetykę i etykę.

Nasza specjalizacja to lite drewno i stal, stąd wnętrza aranżujemy w stylu loftowym i glamour, minimalistycznym, rozpiętym pomiędzy ciężkim industrialem poprzez lekki loft po skandynawski.

PROJEKTY WNĘTRZ Zainspiruj się wyjątkowymi projektami wnętrz z meblami LOFTABLE. Znajdź ciekawy i oryginalny pomysł na swój salon, sklep lub gabinet w stylu loftowym. Nowoczesność, minimalizm i ponadczasowość to coś, co wyróżnia wnętrza industrialne. Z myślą o nich tworzymy nasze meble, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Otwarta przestrzeń, utrzymana w surowej stylistyce to naturalne środowisko dla mebli loftowych. Wzajemna synergia czyni z nich nich idealne i ponadczasowe połączenie.

PROJEKTY MEBLI Stoły, krzesła, hokery, biurka, regały, czy też ekspozytory loftowe LOFTBALE, to hołd oddany nowoczesności, pięknu i naturze. Znajdują zastosowanie nie tylko w wyrafinowanych przestrzeniach publicznych, jak galerie handlowe, czy wykwintne restauracje, ale również we wnętrzach naszych domów i mieszkań. Bogaty wybór mebli w stylu industrialnym pozwala urządzić wszystkie pomieszczenia w jednolitej aranżacji, nadając im harmonię i elegancję.

O NAS LOFTABLE to producent mebli loftowych, w stylu industrialnym. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym naturalne lite drewno (dębowe, olchowe i orzechowe) oraz stal i szkło. Projekty naszych mebli łączą nowoczesność, minimalizm, funkcjonalność oraz troskę o środowisko naturalne. Projektujemy i wytwarzamy meble na wymiar pod indywidualne zamówienie klienta. Rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego na każdym etapie produkcji przykładamy dużą uwagę do jakości wykonania.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór loftowych mebli dla niemal każdego rodzaju pomieszczenia, w tym, m.in.: salonu, jadalni, biura, pracowni, restauracji, kawiarni, sklepu, butiku, garderoby, pokoju dziecięcego i nie tylko.

Loftable oferuje dopasowanie naszych kolekcji do indywidualnych potrzeb. Tak jak każde wnętrze jest inne, tak też różnią się potrzeby zagospodarowania go. Poza zmianą wymiarów, możemy też użyć wybranych materiałów, kolorów, dodatków, tak aby nasze meble wpasowywały się w Twoje potrzeby, odzwierciedlały Twoje wartości.

Wykonujemy i projektujemy również meble na wymiar do:

kuchni, łazienki, sypialni, garderoby, salonu, biura, poczekalni, sali
oraz wszelkie zabudowy wnękowe.

Więcej o PREMIUM NEEDS

PREMIUM NEEDS to pięć filarów LOFTABLE, na których oparliśmy naszą filozofię tworzenia wnętrz i mebli.

1° GREENABLE – konieczność odpowiedzialności wobec naszej planety i przyszłych pokoleń. Dlatego też nasze meble produkujemy z litego drewna i stali. Materiały pozyskujemy od lokalnych, certyfikowanych dostawców, minimalizując ślad węglowy. Minimalizujemy odpad poprzez wykorzystywanie każdego kawałka drewna i stali, tworząc z nich dodatki do wnętrz. Drewno, jak i stal, są trwałymi materiałami, ponadto mogącymi być re-used i re-cycled. Ponadto, w potrzebie tej zawieramy myślenie o architekturze jako przenikaniu się wnętrza i świata zewnętrznego, stawiając na rośliny, ogrody wertykalne, naturalne drewno bez lakieru.

2° STORABLE – prestiżowe przechowywanie i prezentacja produktów. Prestiż wynika z odpowiedzialnego wyboru (GREENABLE), dobrego designu i użytych materiałów do produkcji mebli.

3° MEETABLE – relacje, które budowane są nie tylko poprzez słowa. Etyczno-estetyczną oprawę stawiamy jako środek do dobrych spotkań. Nasze wybory definiują nas i to czym się otaczamy jest odzwierciedleniem nas samych, a wnętrza, którymi wybraliśmy się otoczyć mówią wiele o tym co tkwi wewnątrz nas.

4° WORKABLE – forma wynika z funkcji, stąd też nasze meble poza estetyką i etyką, są również praktyczne. Naturalne drewno koi zmysły, zatem strefa pracy może łatwo być przeistoczona w strefę wypoczynku, po czym na powrót stać się miejscem koncentracji sił.

5° HOMEABLE – komfort, trwałość i ponadczasowość, osiągnięte poprzez solidne wykonanie i dobre wzornictwo. Dzieci, zwierzęta domowe, przyjęcia – z pewnością nie pomagają w utrzymaniu mebli w idealnej kondycji. Loftable to meble długowieczne. Jedną z wielu zalet litego drewna jest możliwość usunięcia nawet głębokich zniszczeń, przez usuniecie zniszczonej warstwy i odsłonięcie świeżego materiału (cyklinowanie, polerowanie). Stalowy stelaż wykonany z grubościennego profilu, jest prawie niezniszczalny w normalnych warunkach użytkowania, a ewentualne uszkodzenia farby łatwe w naprawie.

Meble LOFTABLE to harmonia nie tylko ze środowiskiem, ale też z każdym wnętrzem, osobowością i potrzebą.

GARDEROBA na wymiar
LOVEABLE - meble dla dzieci w stylu loftowym
GARDEROBA
MEETABLE - CAFE & RESTAURANT
HOME & OFFICE - STUDIO
STORABLE - BUTIK
WORKABLE
HOMEABLE
HOME OFFICE
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności