Czego szukasz?
Zobacz także

STABRAWA.PL architektura wnętrz - Architekt / projektant wnętrz

Lubię proste formy, kolory ziemi i świetny design. Jeśli Ty również, to jestem pewna, że będzie nam się świetnie współpracować!

Podczas naszej współpracy kilkakrotnie spotkamy się w miejscu inwestycji oraz w mojej pracowni. Będziemy rozmawiać o Twoich potrzebach i stylu życia. Podsunę propozycje i rozwiązania na przestrzeń, a także wybierzemy się do kilku sklepów z wyposażeniem wnętrz, aby znaleźć wszystko to, czego potrzebujemy. Jeśli nie będziesz mieć czasu „na sklepy”, to nic się nie dzieje – materiały wybiorę sama, a Tobie wszystko podeślę mailem do wglądu.

Być może nie zdejmę z Ciebie całego stresu związanego z realizacją Twojej przestrzeni (czy to w ogóle możliwe?), ale dołożę wszelkich starań aby go zminimalizować!

KIlka słów o mnie: Nazywam się Aleksandra Stabrawa i jestem związana z branżą wnętrzarską blisko 14 lat. Mam za sobą kilkadziesiąt projektów domów i mieszkań oraz jestem współautorem dwóch kolekcji mebli, a wybrane realizacje znajdziesz w portfolio. Projekt wnętrza mojego domu zdobył 1. miejsce w konkursie Homebook Wnętrza Miast, a zaprojektowana przeze mnie kuchnia 1. Miejsce w konkursie FoorniFest.

Moje projekty zostały opublikowane w magazynach wnętrzarskich: Elle Decoration, M jak Mieszkanie, Cztery Kąty oraz Czas na Wnętrze, a meble można kupić w kilkunastu świetnych sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Zapraszam do współpracy!