🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
Studio Archi Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz

Opis

Studio Archi- Pracownia Architektoniczna powstała z pasji do architektury . Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Naszych Klientów dlatego uważnie słuchamy uwag i pomysłów naszych Klientów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie szanując jego wizję i pomysły, które staramy się zrealizować w 100 % .

Najważniejsze w projektowaniu jest dla nas funkcjonalność i ponad czasowe rozwiązania. Dbamy o nowoczesne i praktyczne rozwiązania.

Nasze doświadczenie, umiejętności oraz kreatywność pozwalają nam sprostać wszystkim oczekiwaniom i wymaganiom Klientów.

Stale się rozwijamy, uczestniczymy w wydarzeniach związanych z najnowszymi trendami w projektowaniu. Pozwala nam to na tworzenie unikalnych, innowacyjnych, nowoczesnych projektów zaspakajających Państwa potrzeby. Nasza pracownia świadczy usługi projektowe w Łodzi, Warszawie, Poznaniu,Katowicach.

Zapraszamy na spotkanie w naszej pracowni w Łodzi lub możemy umówić się na spotkanie w Państwa mieście. Pracownia oferuje usługi w zakresie :

– projektowania wnętrz prywatnych – projektowania wnętrz komercyjnych i jednostek użyteczności publicznej – projektowanie domów i budynków komercyjnych – home staging – nadzory nad inwestycją – koordynowanie zamówień pod realizację projektu

Mieszkanie 45 m
Strefa dzienna - salon z aneksem kuchennym dom Czarnocin
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności