Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Retrowood

Opis

Marka Retrowood powstała w 2007 roku i od tego czasu spełnia marzenia wielu klientów o pięknych oraz solidnych meblach. Założycielem firmy jest Artur Kalinowski, który postawił na jakość i szlachetność produkowanych artykułów drewnianych. Retrowood w swoich meblach łączy nowoczesny design, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat ciepła oraz spokoju.

Retrowood tworzy meble z pomysłem, ale przede wszystkim z historią. Produkty wykonywane są z elementów ze starych kresowych chat. Marka wykorzystuje specjalnie wyselekcjonowane drewno, które w połączeniu z nowoczesnymi aranżacjami prezentuje się oryginalnie i ponadczasowo. Nie ma dwóch identycznych produktów - każdy z nich jest wyjątkowy, unikatowy oraz naturalnie ukształtowany przez czas.

Nowe zdjęcie od Retrowood
Konsola - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Konsola - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Konsola Pori wykonana ze starego drewna - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Konsola Pori wykonana ze starego drewna - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół Sarn wykonany z naturalnych elementów - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół Sarn wykonany z naturalnych elementów - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
AKADEMIA FRYZUR - PIĘKNE LUSTRA Z KONSOLAMI - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: AKADEMIA FRYZUR - PIĘKNE LUSTRA Z KONSOLAMI - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Nowoczesny stół Tonis - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Nowoczesny stół Tonis - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Toaletka Halles 170 x 45 x 77 + lustro 200 x 100 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Toaletka Halles 170 x 45 x 77 + lustro 200 x 100 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Toaletka Beauty - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Toaletka Beauty - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Regał Mardo wykonany z dębowych szafek i stalowego stelażu - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Regał Mardo wykonany z dębowych szafek i stalowego stelażu - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół łączący klasykę z oryginalnym, współczesnym designem - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół łączący klasykę z oryginalnym, współczesnym designem - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół Finsen - połączenie drewna, stali i szkła - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół Finsen - połączenie drewna, stali i szkła - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół ze starego drewna - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół ze starego drewna - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół ze starego drewna to szlachetna prostota i piękno! - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół ze starego drewna to szlachetna prostota i piękno! - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Szafka RTV Karrs 150 x 30 x 40 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Szafka RTV Karrs 150 x 30 x 40 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Salon w stylu nowoczesnym - Meble połączenie drewna i stali - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon w stylu nowoczesnym - Meble połączenie drewna i stali - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Szafka pod umywalkę wykonana ze starego drewna LOSA 100 x 40 x70 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szafka pod umywalkę wykonana ze starego drewna LOSA 100 x 40 x70 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stolik kawowy z blatem dębowym - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Stolik kawowy z blatem dębowym - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Lustro z żarówkami - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lustro z żarówkami - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Zachwycający stolik kawowy - stare drewno połączone ze stalową siatką - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Zachwycający stolik kawowy - stare drewno połączone ze stalową siatką - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Sypialnia - ponadczasowy design, klasyczna forma - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - ponadczasowy design, klasyczna forma - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Fronty meblowe drewniane, czyli kuchnia zachwycająca naturalnością - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Fronty meblowe drewniane, czyli kuchnia zachwycająca naturalnością - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół Malmgard wykonany ze starego drewna - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół Malmgard wykonany ze starego drewna - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Salon w wyjątkowym stylu - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon w wyjątkowym stylu - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Szafka łazienkowa wykonana ze starego drewna - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szafka łazienkowa wykonana ze starego drewna - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Salon w wyjątkowym stylu - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon w wyjątkowym stylu - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Szafka łazienkowa - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szafka łazienkowa - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Lustro Arles wykonane z drewna sosnowego - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lustro Arles wykonane z drewna sosnowego - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Artrik – lustro ze starego drewna / bala 180×80 rama 10cm - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Artrik – lustro ze starego drewna / bala 180×80 rama 10cm - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Oryginalny regał Sindo 100 x 35 x 180 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Biuro: Oryginalny regał Sindo 100 x 35 x 180 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół Nantes 180 x 90 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół Nantes 180 x 90 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Piękny stół Fannre 140 x 90 w okazałym wnętrzu - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Piękny stół Fannre 140 x 90 w okazałym wnętrzu - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stolik kawowy z drewnianym blatem Bunde 110 x 60 x 45 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Salon: Stolik kawowy z drewnianym blatem Bunde 110 x 60 x 45 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Łoże Aven - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łoże Aven - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Łóżko Solsvik pod materac 180 x 200 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Solsvik pod materac 180 x 200 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Stół Rossend 140 x 90 z dębowym blatem - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół Rossend 140 x 90 z dębowym blatem - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Retrowood
Oryginalny stół Cubino 140 x 90 - zdjęcie od Retrowood
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Oryginalny stół Cubino 140 x 90 - Retrowood. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności