Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Luxardi.pl

Opis

Luxardi to internetowy sklep z oświetleniem wewnętrznym. Nazwę naszego sklepu stworzyliśmy, czerpiąc inspirację od przymiotnika „luksusowy”, czyli coś luksusowego, eleganckiego, bogatego, nietuzinkowego, nieprzeciętnego. Taki właśnie jest sklep Luxardi. W zakresie naszej oferty znajdują się rozmaite oprawy do salonu, kuchni, korytarza, łazienki, pokoju młodzieżowego, dziecięcego, jak również do przestrzeni komercyjnych.

Luxardi.pl jest obserwowany przez użytkownika A. Watterson.
Nowe zdjęcie od Luxardi.pl
Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Luxardi.pl
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl nowoczesny - Luxardi.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Luxardi.pl
Salon, styl skandynawski - zdjęcie od Luxardi.pl
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl skandynawski - Luxardi.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Luxardi.pl
Salon, styl industrialny - zdjęcie od Luxardi.pl
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl industrialny - Luxardi.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności