Studia czas start! Zobacz biurka do -46% z darmową dostawą 🚚
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Meble Kolonialne 24

Opis

Jesteśmy importerem wyjątkowych i oryginalnych mebli w stylu kolonialnym i nie tylko, wykonywanych ręcznie w Indiach. W naszej ofercie znajdują się unikatowe meble przeznaczone do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu czy łazienki. Wykonywane w całości z litego drewna egzotycznego z gatunków: palisander, akacja, mango, a także drewna z odzysku pochodzącego ze starych domów, mebli, statków, mostów itp. Wszystkie wymienione rodzaje drewna pochodzą z Indii z wielkopowierzchniowych plantacji prowadzonych w kontrolowanych warunkach bądź z recyklingu.

Loft inny niż wszystkie
Elegancki salon w kolorze orzecha włoskiego
Salon w klimacie warsztatu samochodowego
Łazienka w stylu Loftowym
Nowe zdjęcie od Meble Kolonialne 24
INDUSTRIAL - zdjęcie od Meble Kolonialne 24
Aranżacje wnętrz - Salon: INDUSTRIAL - Meble Kolonialne 24. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Meble Kolonialne 24
BROOKLYN - zdjęcie od Meble Kolonialne 24
Aranżacje wnętrz - Salon: BROOKLYN - Meble Kolonialne 24. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Meble Kolonialne 24
HEAVY INDUSTRY - zdjęcie od Meble Kolonialne 24
Aranżacje wnętrz - Salon: HEAVY INDUSTRY - Meble Kolonialne 24. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Meble Kolonialne 24
RAILWAY - zdjęcie od Meble Kolonialne 24
Aranżacje wnętrz - Łazienka: RAILWAY - Meble Kolonialne 24. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Meble Kolonialne 24
CHESTERFIELD - zdjęcie od Meble Kolonialne 24
Aranżacje wnętrz - Salon: CHESTERFIELD - Meble Kolonialne 24. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Meble Kolonialne 24
DIAMOND - zdjęcie od Meble Kolonialne 24
Aranżacje wnętrz - Salon: DIAMOND - Meble Kolonialne 24. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!