Idealne krzesła do Twojej jadalni już od 119zł 🤩
zdjęcie główne profilu
Bolsius Polska

Opis

Szeroki asortyment najwyższej jakości świec dekoracyjnych, zapachowych, kominków i wosków, dyfuzorów, akcesoriów do świec, lampionów i wkładów do zniczy

Kiedy poznacie nasze świece odkryjecie unikalny charakter naszej firmy.

Naszą pasją od ponad 150 lat jest produkowanie najwyższej jakości świec, w różnych kształtach i rozmiarach.

Jesteśmy firmą z ogromnym potencjałem produkcyjnym (rocznie ponad miliard naszych podgrzewaczy trafia do Waszych domów). Doskonale łączymy poszanowanie tradycji z najnowocześniejszymi technologiami.

W naszej ofercie możecie znaleźć świece, akcesoria do nich, kominki, woski zapachowe i dyfuzory, dzięki którym stworzycie wyjątkową atmosferę w swoim domu.

W prosty, niedrogi i szybki sposób możecie dostosować swoje mieszkanie do aktualnych trendów wnętrzarskich, pory roku a nawet nastroju.

Nasze znicze i wkłady do zniczy pomagają pielęgnować pamięć o bliskich, którzy odeszli.

Dekoracje świąteczne
W blasku świec
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności