Idealne krzesła do Twojej jadalni już od 119zł 🤩
zdjęcie główne profilu
ELEME

Opis

Eleme Polska Sp. z o.o. powstała z myślą̨ o wspieraniu rozwoju rynku dystrybucji produktów dedykowanych dla technologii „inteligentnego domu”.

​W oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w procesach rozwoju sprzedaży na innych rynkach oraz wysoce wykwalifikowany personel oferujemy możliwość́ penetracji lokalnych kanałów sprzedaży, działania intensyfikujące sprzedaż̇ oraz obsługę̨ posprzedażną i gwarancyjną. Jako platforma sprzedażowo – promocyjna proponujemy wsparcie dystrybucyjne oferując szeroką gamę̨ narzędzi rozwijających rozpoznawalność́ technologii „inteligentnego domu”, wspierających jej sprzedaż̇ i budujących świadomość́ lokalnych marek, które oferują̨ dedykowane tej technologii urządzenia.

​W ramach współpracy z partnerami biznesowymi naszym celem jest wspólne osiąganie założonych celów sprzedażowych, kompleksowe wsparcie na polu dystrybucyjnym oraz rozwój, utrzymywanie i promocja sprzedaży produktów technologii „inteligentnego domu”, których portfolio uzgadniane jest na podstawie negocjacji i umów handlowych z dostawcami sprzętu.

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności