zdjęcie główne profilu
NUUKE studio

Opis

Przygotowuję nieruchomości do sprzedaży/wynajmu. Tworzę wnętrza, w których można poczuć się jak u siebie i zakochać od wejścia. Pomagam właścicielom wypuścić mieszkanie na rynek, a nowym lokatorom znaleźć wyjątkowe miejsce na idealny dom.

Mam na imię Natalia i prowadzę Nuuke Studio. Zajmuję się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Tworzę wnętrza, w których można poczuć się jak u siebie i zakochać od wejścia.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Jeśli jesteś na mojej stronie, to prawdopodobnie szukasz sposobu, by wyróżnić swoją nieruchomość na rynku mieszkaniowym. Wiem, jak przygotować Twoje mieszkanie, by potencjalny nabywca szybciej podjął decyzję zakupową i był skłonny zapłacić za nie więcej.

O home stagingu dowiedziałam się pierwszy raz, będąc w liceum. Wydało mi się to wtedy intrygującym zajęciem, ale wiedza o tym zjawisku nie była spopularyzowana, więc po chwilowym zauroczeniu, temat poszedł w odstawkę. W międzyczasie ukończyłam studia kreatywne - projektowanie odzieży, a następnie komunikację społeczną. Wiele razy zatrzymywałam się na swojej ścieżce zawodowej i stukałam się w czoło, czy cokolwiek kiedyś mi się przyda.

Zupełnym przypadkiem miałam okazję współpracować przy pierwszych projektach home stagingowych. Było to kilka tygodni naprawdę ciężkiej pracy, z obszerną listą zadań do wykonania każdego dnia. Nigdy wcześniej żadna praca nie sprawiała mi tyle radości, w żadnej po całym dniu na pełnych obrotach nie wracałam do domu ze zdwojoną energią. Zaczęłam zgłębiać to zagadnienie, w ruch poszły pierwsze szkolenia. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie nabywane przez lata kompetencje okazały się nagle przydatne - znajomość proporcji, łączenia barw, wzorów, gra światem, stylizacja, obsługa programów graficznych, a przede wszystkim komunikacja z klientem- prowadzona w przejrzysty sposób, niepozostawiająca niedomówień, eliminująca maksymalną ilość pomyłek.

Działam we wnętrzach i daje mi to ogrom satysfakcji. Chętnie pomogę Ci stworzyć atrakcyjne wizualnie mieszkanie, które wyróżni się na tle konkurencji i przyciągnie kupujących. Zarezerwuj konsultację i zróbmy razem piękne wnętrze.

M4 na wynajem
Domek na Mazurach
Fotografia nieruchomości
Przed / po
Home staging mieszkania na wynajem
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności