Odkryj konsole do przedpokoju i salonu już od 199zł 👀
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Livlo

Opis

Jesteśmy LIVLO.

Nasza nazwa powstała z idei LIVE LONG, która oznacza długie życie, jakie dajemy naszym meblom.

Łączymy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli z miłością do ponadczasowego designu. Chcemy, by nasze meble skrzyniowe cieszyły wyjątkową trwałością i mogły być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Przyjaźń na lata + solidny design

LIVLO powstało z inicjatywy trójki przyjaciół: Wojtka, Damiana i Kuby. Prawie dwadzieścia lat temu spotkaliśmy się w liceum, gdzie połączyła nas przyjaźń i miłość do przemyślanego designu.

Od początku marzyliśmy o tworzeniu mebli, które wytrzymają próbę czasu. Chcieliśmy realizować projekty w skandynawskim stylu, które tak, jak solidne perełki designu z lat 60., będą cieszyły kilka pokoleń użytkowników. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy od mistrzów pracujących w skandynawskich manufakturach.

Dzisiaj nasze marzenia spełniają się w formie minimalistycznych mebli skrzyniowych LIVLO. Łączymy cenne doświadczenie w produkcji mebli z szacunkiem do tradycyjnego rzemiosła i projektowaniem w skandynawskim stylu. Najnowocześniejszy park maszynowy, którym dysponujemy, pozwala nam uzyskać najwyższą jakość, a także w szczególny sposób dbać o każdy najmniejszy detal.

Jesteśmy dumni, że nasze autorskie projekty właśnie rozpoczynają swoją wieloletnią przygodę w Waszych domach. Niech żyje design. Niech żyją trwałe, piękne i funkcjonalne meble.

Nowe zdjęcie od Livlo
- zdjęcie od Livlo
Aranżacje wnętrz - : - Livlo. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!