🌞 SKANDYNAWSKIE LATO - odkryj produkty w trendzie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna

Opis

LuxDecor to marka skupiająca ekologiczne i wodoodporne produkty do dekoracji i ochrony drewna. W jej skład wchodzą: impregnaty, bejce, lakierobejce, lazury, szpachlówki do drewna, emalie, oleje i farby kredowe do stylizacji mebli. Produkty marki LuxDecor są przeznaczone do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Są łatwe w aplikacji i bezpieczne dla użytkownika. Po wyschnięciu tworzą trwałą powłokę, odporną na działanie czynników atmosferycznych. Przy ich wykorzystaniu można odnowić i na lata zabezpieczyć wszelkie konstrukcje drewniane w domu i ogrodzie.

Pomysły na aranżację tarasu
Nowe zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Pomysły na aranżację tarasu - Taras, styl tradycyjny - zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Aranżacje wnętrz - Taras: Pomysły na aranżację tarasu - Taras, styl tradycyjny - LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Taras wielofunkcyjny - zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Aranżacje wnętrz - Taras: Taras wielofunkcyjny - LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Taras w domu na wsi - zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Aranżacje wnętrz - Taras: Taras w domu na wsi - LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Mały taras w bloku - zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Aranżacje wnętrz - Taras: Mały taras w bloku - LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Jadalnia w ogrodzie - zdjęcie od LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna
Aranżacje wnętrz - Taras: Jadalnia w ogrodzie - LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!