zdjęcie główne profilu
w.kitchens

Opis

W.Kitchens to firma oferująca kuchnie na zamówienie w Polsce, ale także w Europie i Wielkiej Brytanii gdzie zdarza nam się realizować ciekawe projekty prywatne i komercyjne. Wszystkie nasze meble są wykonane ręcznie w naszej stolarni w Polsce. Firma W.Kitchens powstała z przekonania, że przestrzenie kuchenne mogą być naprawdę wyjątkowe. W W.Kitchens projektujemy i wykonujemy kuchnie na zamówienie, dostosowane do Twojego stylu życia, przestrzeni, gustu i budżetu. Każdy projekt meblowy W.Kitchens jest wytwarzany w naszej własnej fabryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Nasze projekty nie są ograniczone szerokością ani wysokością, a wszystko może być wykonane na zamówienie, aby idealnie pasowało.

Oferujemy klientom w Polsce nasze wieloletnie zagraniczne doświadczenie i technologię i co najważniejsze ciekawe i interesujące pomysły na projekt i aranżację wnętrz.

Naszym klientom oferujemy również naszą nową bardzo różnorodną kolekcję kuchni modułowych w bardzo przystępnych cenach.

Wejdź na naszą stronę i odkryj swój styl. Zapraszamy do kontaktu

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności