Co szukasz?
Zobacz także

Ambusto Polska - Sklep

Ambusto jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą bezpieczną i czystą energię zamkniętą w kombinację designu, technologii i ekologii – biokominek. Współpraca z największymi producentami polskimi i zagranicznymi pozwala nam dostarczać klimat i ciepło do Państwa domu, biura, hotelu lub restauracji.

Oddajemy w Wasze ręce znacznie wydajniejszą i bardziej ekologiczną wersję tradycyjnego kominka. Dzięki zastąpieniu drewna ekologicznym i bezwonnym biopaliwem podczas spalania nie wydziela się dym, sadza czy popiół. Brak ograniczeń w montażu i mobilność naszych produktów sprawia, że każdy może cieszyć się tradycyjnym ogniem.

W Ambusto mamy uczciwe i profesjonalne podejście do biznesu. Bardzo poważnie traktujemy satysfakcję naszych Klientów. Rozwijając nasz biznes sami inspirujemy się do ciągłego rozwoju, poszukujemy niestandardowych rozwiązań, łamiemy schematy.

We współpracy stawiamy na rzetelność, terminowość i życzliwość.

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy serwis www.ambusto.pl , w którym znajdą Państwo wyczerpujące informacje dotyczące biokominków oraz liczne porady związane z ich użytkowaniem.

Znajdź nas
Wrocław
WWW
Ambusto Polska
Ambusto Polska jest obserwowany przez Lux4home™
Ambusto Polska
Ambusto Polska jest obserwowany przez maciek-es
Ambusto Polska
Ambusto Polska
Ambusto Polska jest obserwowany przez Szymon Iwański
Ambusto Polska
Ambusto Polska jest obserwowany przez Weronika Apanowicz
Ambusto Polska
Nowe zdjęcie od Ambusto Polska
Biokominek+Stix+-+zdj%C4%99cie+od+Ambusto+Polska
Ambusto Polska
Nowe zdjęcie od Ambusto Polska
Biopalenisko+XL900+-+zdj%C4%99cie+od+Ambusto+Polska