Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
PARTERO - Projekty domów

Opis

Partero to marka własna pracowni Malinowski studio architekci z siedzibą w Szczecinie. Specjalizujemy się w projektowaniu współczesnych i wyjątkowych parterowych domów jednorodzinnych. Początki firmy sięgają 2014 r., kiedy to pojawił się pomysł stworzenia biura architektonicznego Malinowski studio, które będzie skupiało się na klientach indywidualnych i ich potrzebach.

Naszą rozpoznawalność zawdzięczamy ciekawym i nietypowym realizacjom współczesnych domów jednorodzinnych, które rodzą się z wielkiej wizji i pasji do architektury. Na bazie doświadczeń naszego zespołu zbudowanego w oparciu realizacje i projekty kilkuset projektów domów jednorodzinnych w całej Polsce postanowiliśmy stworzyć markę Partero.

Jako młodzi i ambitni architekci wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Zawsze szukamy nowych sposobów, aby poprawić jakość naszych projektów i upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni.

Partero 01
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności