zdjęcie główne profilu
Vitalle

Opis

Czy wiesz, że w czasie naszego życia spędzamy w łazience aż 1,5 roku? Razem z wiodącymi dostawcami produktów łazienkowych stworzyliśmy markę, która sprawi, że czas, który spędzasz w łazience, spędzisz w niezwykle przyjemny, zarówno dla ciała, jak i ducha, sposób.

Od rana tryskasz energią, czy może radosne poranki to nie Twoja bajka? Wieczorem pragniesz relaksu w wannie? Czy po prostu marzysz o szybkim prysznicu, aby jak najszybciej wskoczyć pod kołdrę?

Marka Vitalle została stworzona zarówno dla amatorów ekspresowych 3-minutowych pobytów w łazience, jak i tych, którzy uwielbiają błogie lenistwo w pianie. Ci drudzy na pewno dorzucają do swoich rytuałów także 2 lampki wina. I my to szanujemy!

Każdy z nas jest inny i szuka czegoś wyjątkowego, stworzonego dokładnie w taki sposób, aby spełnić nasze małe łazienkowe marzenia. I tu wchodzi marka Vitalle! Może nie cała na biało, ale na pewno z energią, świetnym designem i czymś, co gra nam w duszy coraz bardziej - rozsądnym podejściem do kwestii zrównoważonego rozwoju. Kompletna oferta produktów do stworzenia Twojej przestrzeni w łazience. Ceramika z wysokiej półki, baterie przyciągające spojrzenia gości, kabiny stwarzające cudowną przestrzeń kąpielową czy też wyszukane dodatki, które są kropką nad "i" każdej łazienki.

Chcesz poznać nas lepiej? To świetnie! Zapraszamy do radosnego, pełnego energii i pozytywnych wibracji oraz - przede wszystkim - Twojego świata Vitalle!

Aranżacje łazienek
Umywalki
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności