Idealne krzesła do Twojej jadalni już od 119zł 🤩
zdjęcie główne profilu
Primacol Decorative

Opis

Primacol Decorative to system kreatywnej dekoracji wnętrz. Efekty dekoracyjne doskonale sprawdzają się zarówno w małych mieszkaniach, dużych domach jak i miejscach użyteczności publicznej. Szeroka gama kolorów i efektów dekoracyjnych, doskonale odzwierciedla m.in. strukturę betonu, tynki weneckie czy kamień naturalny.

Farby dekoracyjne Primacol Decorative to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojego domu powiew świeżości i nie boją się postawić na nietypowe rozwiązania. Te produkty udowadniają, że remont nie musi kończyć się na pomalowaniu ścian zwykłą farbą lub położeniu tapety. Stosując je można w szybki i prosty sposób zaaranżować wnętrze, które będzie nawiązywać do piękna wszechświata, siły żywiołów czy jedwabnych tkanin.

Ich cechy charakterystyczne to: wysoka jakość, modne kolory i niesamowite, łatwe do wykonania efekty.

Silver Sand
Royal Silk
Polaris
Let's shine
Metaliq
Modern stone
Decorust
Aranżacje
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności