🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Domarex

Opis

Domarex S.C. to firma rodzinna z tradycjami. Posiada nową siedzibę powstałą w 2013 roku w Częstochowie przy ul. Kolorowej z nowoczesnym wyposażeniem i showroomem, gdzie można zapoznać się z najnowszymi kolekcjami. Firma swoją działalność rozpoczęła w 1982 roku, potem ewoluowała, aż finalnie z końcem 2008 roku zmieniła status na spółkę cywilną. Posiada duże doświadczenie we współpracy z odbiorcami typu sieci handlowe, jak również profesjonalnymi hurtowniami i klientami regionalnymi. Należy tutaj wyróżnić przede wszystkim pełne przygotowanie logistyczne, terminowość dostaw, umiejętność organizowania dużych akcji promocyjnych, profesjonalna obsługa i dyspozycyjność w kontaktach z działem handlowym. Nasze kolekcje są regularnie urozmaicane przez najnowsze i najmodniejsze trendy mody obowiązujące w sferze dekoracji wnętrz. W swojej ofercie prezentujemy: Narzuty na łóżka, sofy i fotele, zasłony i firany gotowe, poduszki i poszewki dekoracyjne, ale to nie wszystko, dodatkowo posiadamy w ofercie ciekawe kolekcje kocy i pledów dekoracyjnych z różnych materiałów, dekoracje okna, jak zawieszki Spaghetti w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach, np. Spaghetti z koralikami, Firanki Bąbelki czy wzory panelowe na tunelu. W ofercie posiadamy również tkaniny firanowe i zasłonowe w metrażu. Oferujemy profesjonalną obsługę z naciskiem na wysoką jakość i bardzo konkurencyjne ceny! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

W swojej ofercie posiadamy: -narzuty na łóżka, sofy, fotele -zasłony i firany gotowe -poduszki i poszewki dekoracyjne -poduszki i pokrowce na krzesła -koce i pledy dekoracyjne -dekoracje okna : zawieszki dekoracyjne „Spaghetti” w szerokiej gamie kolorystycznej , różnych rozmiarach i wzorach -rolety rzymskie -dekoracje panelowe -obrusy, serwety i bieżniki -tkaniny firanowe i zasłonowe w metrażu -meble i akcesoria: krzesła, fotele, stoły, stoliki kawowe -akcesoria łazienkowe -gadżety reklamowe typu piłeczki relaksacyjne -i inne

Domarex jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Domarex jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Domarex jest obserwowany przez użytkownika Sufitowe Rewolucje - sufity napinane kompleksowy montaż.
Domarex jest obserwowany przez użytkownika Palette CAD.
Domarex jest obserwowany przez użytkownika Ewa.
Nowe zdjęcie od Domarex
Kolekcja Estelle orange - zdjęcie od Domarex
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Kolekcja Estelle orange - Domarex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Domarex
Kolekcja Estelle black - zdjęcie od Domarex
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Kolekcja Estelle black - Domarex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Domarex
Stół szklany chromowany - zdjęcie od Domarex
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół szklany chromowany - Domarex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Domarex
Kolekcja Diamond - zdjęcie od Domarex
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Kolekcja Diamond - Domarex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności