Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
monochromo.pl

Opis

POZNAJ NIEOGRANICZONY ŚWIAT MONOCHROMO I ŻYJ, PRACUJ, MIESZKAJ LEPIEJ, NIŻ TO SOBIE WYOBRAŻASZ

Design jest dla nas narzędziem do zmian. Narzędziem, które wykorzystujemy by wzbogacać życie prywatne i by wspomagać rozwój przedsiębiorstw. Nasza misja to dostarczać naszym klinetom wyjątkowego designu niezależnie od skali; rozwiązań i pomysłów poprzez kreatywne połączenie ludzkich potrzeb i oczekiwań, lokalnych uwarunkowań i ograniczeń oraz nauki i sztuki.

W MONOCHROMO SZANUJEMY TWÓJ CZAS. Wiemy jak przeprowadzić Ciebie przez proces inwestycyjny bezproblemowo i ze spokojem. Budowa może być przyjemnością, pomimo ilości decyzji, które przyjdzie podjąć. Z odpowiednim przewodnikiem nie straszna żądna droga, a wspólny wysiłek procentuje niezwykłymi EFEKTAMI.

PROJEKTUJEMY niezwykłe przestrzenie jako odpowiedź na najbardziej wymagające wyzwania projektowe. Aby stworzyć właściwe rozwiązanie przeprowadzamy analizy, symulacje, eksperymentujemy. Dzięki temu nasze projekty są nietuzinkowe, a przestrzenie zachwycające i ponadczasowe.

INSPIRUJEMY Podczas budowy, czy remontu piętrzą się pytania, stresuje ilość decyzji jaką trzeba podjąć. W MONOCHROMO wskazujemy możliwości, doradzamy, inspirujemy- byś wiedział gdzie i po co zmierzasz i by oszczędzić Nasz wspólny czas.

DBAMY by nasze propozycje projektowe były realne, nie wirtualne i nie do zrealizowania. Gwarantujemy spójność wizualizacji z rzeczywistym wykonaniem. To ważne, by Twoje rozbudowane przez projekt oczekiwania zostały w 110% zaspokojone.

ŁĄCZYMY Pomagamy zrealizować projekt z profesjonalistami, na których zasługujesz. Działamy kompeksowo- to znaczy od pomysłu po realizację. Nie kończymy projektu na surowych ścianach, kończymy gdy przestrzeń jest gotowa na użytkowanie i zrealizowana w najwyższym standardzie.

Dom dwurodzinny JELONEK
PRZEBUDOWA I PROJEKT WNETRZ DOMU W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności