Co szukasz?
Zobacz także

Dominika J. Rostocka - Architekt / projektant wnętrz

Dominika J. Rostocka należy do grona najlepszych i najbardziej doświadczonych polskich architektów wnętrz. Absolwentka wydziału architektury Politechniki Krakowskiej. Uczennica słynnego profesora Wiktora Zina.

Od ponad 20 lat związana z branżą wystroju wnętrz i architektury. Laureatka międzynarodowych nagród branżowych w tym kilkukrotna laureatka prestiżowych nagród „International Property Award” i „European Property Awards" Pomysłodawczyni i współzałożycielka wielu inicjatyw z dziedziny projektowania wnętrz. W 2014 r. zainicjowała powstanie Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu, której jest mentorem i głównym wykładowcą. Opracowała autorski program nauczania, skoncentrowany na technicznych i praktycznych aspektach projektowania przestrzeni. Założycielka Fundacji Art&Mind, zajmującej się edukacją w dziedzinie sztuki i designu.

W 2013 - 2014 roku jej projekty „ Residence in the Oaks” oraz „Geometric Apartment” zostały nagrodzone w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards. W 2016 roku tytuł najlepszego apartamentu w Europie w "International Property Award” zyskała realizacja „New Art Deco Apartment”. W 2019 roku w Genewie otrzymała prestiżową nagrodę „International Star for Quality” , w tym samym roku w Londynie "Awards of Excellence 2019” oraz tytuł "Poland Leading Interior Designer of The Year 2019" i ponownie w 2020

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej (akredytacja Royal Institute of British Architects) oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej. Swoje zamiłowanie do detali zawdzięcza licznym pasjom artystycznym oraz dodatkowemu wykształceniu w zakresie rzemiosła artystycznego, rysunku oraz malarstwa. Fascynują ją nowe trendy w stylistyce i wzornictwie. W ich poszukiwaniu odwiedza regularnie targi wnętrzarskie w Paryżu, Kolonii, Mediolanie czy Moskwie.

Dominika J. Rostocka specjalizuje się w kompleksowej aranżacji luksusowych domów i rezydencji. Projektuje także wnętrza publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych.

Znajdź nas
Warszawa
WWW
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Stencel Meble
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Green Valley Meble
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez kuhlmann
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez MGArchitekci.pl
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez magdob
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Cerames
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Antlabo
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez antiQueOak
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Sauna Line