Dominika J. Rostocka - Architekt / projektant wnętrz

Dominika J. Rostocka należy do grona najlepszych i najbardziej doświadczonych polskich architektów wnętrz. Główny projektant w firmie Creative Coop. Architects. Pomysłodawczyni i współzałożycielka wielu firm z dziedziny projektowania wnętrz, m. in.: Rotado Design, Atelier Architektury, Galeria „Art Room”, a ostatnio „Atelier Grzybowska 6/10”. Założycielka Fundacji Art&Mind, zajmującej się edukacją w dziedzinie sztuki i designu.

Wyróżniana w Polsce i za granicą. W 2013 roku jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards. W ciągu 15 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą (między innymi we Włoszech, Niemczech czy Dubaju).

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej (akredytacja Royal Institute of British Architects) oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej. Swoje zamiłowanie do detali zawdzięcza licznym pasjom artystycznym oraz dodatkowemu wykształceniu w zakresie rzemiosła artystycznego, rysunku oraz malarstwa. Fascynują ją nowe trendy w stylistyce i wzornictwie. W ich poszukiwaniu odwiedza regularnie targi wnętrzarskie w Paryżu, Kolonii, Mediolanie czy Moskwie.

Dominika J. Rostocka specjalizuje się w kompleksowej aranżacji luksusowych domów i rezydencji. Projektuje także wnętrza publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych.

Znajdź nas
Warszawa
WWW
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Stencel Meble
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Green Valley Meble
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez kuhlmann
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez MGArchitekci.pl
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez magdob
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Cerames
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Antlabo
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez antiQueOak
Dominika J. Rostocka
Dominika J. Rostocka jest obserwowany przez Sauna Line