Shift plus Deco - Architekt / projektant wnętrz

Firma Shift+Deco wychodzi naprzeciw osobom, które cenią sobie wnętrza zaprojektowane nowocześnie, zgodnie z trendami i funkcjonalnie. Każdy nasz projekt jest dopasowany indywidualnie do klienta, nie stosujemy rozwiązań powtarzalnych i sztampowych. Dodatkowo i opcjonalnie oferujemy personalizację wnętrz, łącznie z projektem mebli i tekstyliów. Przestrzenie stworzone przez nas są jak druga skóra – idealnie dopasowane oraz żyjące razem z użytkownikiem.Shift + Deco to firma, której działalność opiera się na dwóch filarach: Pierwszym i podstawowym jest projektowanie wnętrz od podstaw i kompleksowo, obejmując tworzenie projektu do nowo wybudowanych pomieszczeń lub pomieszczeń zmienianych w ujęciu całkowitym. Usługa dotyczy zarówno wnętrz prywatnych jak i publicznych.

Zakres oferowanych usług:

  • kompleksowe projekty wnętrz - od inwentaryzacji technicznej i fotograficznej oraz fazy funkcjonalnej, poprzez koncepcje, wizualizacje i spacery 3D po wnętrzach, aż po szczegółowe rysunki techniczne i specyfikację materiałową
  • częściowe projekty wnętrz (m. in. projekty zmian lokatorskich na potrzeby deweloperów),
  • projekty "na odległość" dla inwestycji w kraju i za granicą
  • konsultacje w zakresie aranżacji wnętrz,
  • na życzenie klienta personalizacja wnętrza (meble oraz tekstylia do wnętrz) Drugi filar to metamorfozy wnętrz , czyli dekoracja i projekt wnętrz w sposób ekonomiczny, bazując na recyklingu, renowacji, kolorach i pomysłowości projektanta. Efektem pracy jest projekt techniczny, fotorealistyczne wizualizacje oraz kosztorys elementów . Dodatkowo oferujemy nadzór wykonawczy oraz konsultacje i doradztwo.
Znajdź nas
Szczecin
WWW