roomrebel - Architekt / projektant wnętrz

Room rebel powstał, by kreować w pokojach dziecięcych przestrzeń dla wyobraźni małych mieszkańców oraz proponować rozwiązania praktyczne dla ich rodziców. Room rebel wie, jak cenne są pierwsze dzieła sztuki, jak niesforne bywają ukochane zabawki i jak ważny jest azyl, w którym dorośli tracą moc.

Pojawienie się dziecka to rewolucja. Emocjonalna, organizacyjna ale i estetyczna. Wraz z nowym członkiem rodziny pojawiają się sprzęty, zabawki, przedmioty i czynności, o których nie miałeś pojęcia. Zapanuj nad rewolucją i zorganizuj przestrzeń dla dziecka, zanim twój świat pogrąży się w chaosie.

Rodzicielstwo to nie tylko seria wyzwań i obowiązków. To także magiczna podróż do zapomnianego świata własnego dzieciństwa. Mali odkrywcy, podróżnicy, naukowcy, rycerze, wróżki i księżniczki – oni wszyscy potrafią zakrzywiać czasoprzestrzeń. Ciesz się tym, zanim dorosną!

warianty: zupełnie nowy pokój metamorfoza „bo rosnę i zmieniają się moje potrzeby” metamorfoza „bo będzie nas więcej” lifting dekoratorski

podstawowa kolejność działań w projekcie: określenie potrzeb i oczekiwań dziecka i rodziców ustalenie zakresu współpracy określenie budżetu inwentaryzacja przygotowanie koncepcji ergonomicznej wnętrza przygotowanie konceptu estetycznego (styl, motywy przewodnie, kolorystyka itp.) przygotowanie zestawienia materiałów wykończeniowych, mebli wolnostojących i dodatków przygotowanie projektów wykonawczych (zabudowy meblowe, zabudowy G-K, podwieszane sufity, instalacje elektryczne etc.) realizacja projektów nadzór dekoratorski

Znajdź nas
Warszawa
WWW