Tailormade - Architekt / projektant wnętrz

Tailormade to PRACOWNIA PROJEKTOWA, w której powstają wyjątkowe wnętrza skrojone na miarę - mieszkania, domy, przestrzenie biurowe czy usługowe. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, najpierw dogłębnie badając potrzeby naszego Klienta a dopiero potem rozpoczynając prace nad koncepcją. Zakres prac zależny jest od potrzeb - możemy zrealizować pełen projekt koncepcyjno-wykonawczy, samą koncepcję czy układ funkcjonalny. Do każdego wnętrza dobieramy wyjątkowe dodatki, często sami projektujemy meble i elementy wyposażenia, np. tapety tak, by wnętrze było jedyne w swoim rodzaju :-) Pracujemy z wyjątkowymi fachowcami i markami oferującymi oryginalne produkty.

W naszej ofercie są również dostępne PORADY WNĘTRZARSKIE - to 2-godzinne spotkanie z projektantką i psychologiem Moniką Adamczyk-Rokicką pełne inspiracji i pomysłów na wnętrze, które będzie nie tylko funkcjonalne ale także ciekawe stylistycznie i oryginalne. Taka porada może być wstępem do dalszej współpracy, wówczas jej koszt odliczany jest od ceny projektu. Porada to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają własne pomysły na wnętrze ale chcieliby zweryfikować je z profesjonalistą lub jako tańsza alternatywa dla pełnego projektu. Można także skorzystać z porady aby podnieść wartość nieruchomości przed sprzedażą lub wynajmem (home staging). Po poradzie przesyłamy podsumowanie ustaleń w formie elektronicznej aby można było dalej działać samodzielnie :-) O samej poradzie dowiecie się więcej tutaj: www.porady-wnetrzarskie.pl.

Tailormade to także AUTORSKA KOLEKCJA MEBLI SPERSONALIZOWANYCH - limitowane egzemplarze z drewna, stali i elementów paletowych w niecodziennym wydaniu - z blatami z blachy lub płótna ekologicznego i szkła Optiwhite ze spersonalizowanym wydrukiem, w ciekawej kolorystyce, dopasowane do wnętrza. Przykłady mebli można obejrzeć na: www.tailormadefurniture.pl.

Mamy także markę dedykowaną wyłącznie dzieciom - POKOIKI.EU. Są to przestrzenie dla dzieci - pokoiki, kawiarenki, przedszkola czy żłobki, przytulne i funkcjonalne. Przykłady wybranych realizacji można obejrzeć na: www.pokoiki.eu.

Zapraszam serdecznie! :-)