⌛ Ostatni dzień promocji! CYBER MONDAY do -75%
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Transforms Łóżka Ukryte

Opis

MEBLE DO MAŁYCH MIESZKAŃ W WIELKIM STYLU

Małe mieszkanie to często duży problem podczas aranżacji. Dobór mebli, które pozwolą sprostać oczekiwaniom funkcjonalnym, a jednocześnie zmieszczą się na niewielkiej przestrzeni, to trudne zadanie.

Nasza oferta zaspokaja właśnie te potrzeby. Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli wielofunkcyjnych, tworzymy meble do małych pomieszczeń. Nasze meble to dwa w jednym – za dnia biurko lub sofa, nocą wygodne łóżko. Znaleźliśmy sposób na to, aby pogodzić wszystko. Z nami stworzenie wielofunkcyjnej przestrzeni, która w świetle dziennym pełni rolę wygodnego salonu lub biura, a nocą zamienia się w przytulną sypialnię, stało się proste.

Inteligentne meble do zadań specjalnych

Żeby osiągnąć nieosiągalne, trzeba było wyjść poza schemat. Rozwinęliśmy więc skrzydła, puściliśmy wyobraźnię wolno i przyjrzeliśmy się z bliska nowoczesnym rozwiązaniom, które doprowadziły nas do punktu, w którym dziś jesteśmy. Zaawansowana myśl technologiczna umożliwiła nam stworzenie kolekcji kompatybilnych mebli o funkcjonalności, którą trudno znaleźć na rynku. My jednak możemy spełniać nietypowe oczekiwania naszych klientów.

Pomysł zrodził się w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie niewielkimi apartamentami, kawalerkami – mieszkaniami, które w założeniu mają zaspokajać w pełni potrzebę komfortu i pełnej funkcjonalności, umożliwić rozdzielenie stref życiowych (snu, posiłków, odpoczynku), a równocześnie nie pozwalają na rozstawienie bogatych zestawów mebli, którym przydzielono rozdzielne zadania.

Meble, które zmieszczą się w każdym mieszkaniu

Meble do kawalerki już nie muszą oznaczać rezygnacji z wygody. Dzięki Transforms można łączyć ze sobą szafę, łóżko, biurko, sofę, a nawet stół jadalny. Z nami zagospodarowanie poszczególnych stref jest proste i wygodne. W naszej ofercie znalazły się między innymi: łóżka chowane, półkotapczan, łóżko z biurkiem, łóżko w szafie – czyli meble, które pełnią minimum dwa zadania. Zadbaliśmy o szeroką ofertę kolorystyczną oraz stworzyliśmy kolekcję dedykowaną dzieciom, z motywami ich ulubionych postaci i bohaterów.

Tylko najlepsze materiały

Meble powstają z surowców najwyższej jakości. Przestrzegamy wyśrubowanych norm i standardów, zyskując pewność, że każdy z naszych produktów przetrwa lata intensywnej eksploatacji.

Unikalne systemy meblowe wykorzystują gazowe siłowniki, ułatwiające składanie i rozkładanie mebli. Do łóżek dobieramy zdrowe, wygodne materace, które zapewnią naszym klientom komfortowy sen. A każdy z mebli naszej produkcji objęty jest gwarancją – 10 lat na mechanizmy oraz 2 lata na pozostałe elementy.

ŁÓŻKA SMARTBED
Transforms Łóżka Ukryte
Pytanie do: Łóżko chowane w szafie CLICK BOOK otwarta - zdjęcie od Transforms Łóżka chowane w szafie
Transforms Łóżka Ukryte jest obserwowany przez użytkownika Monika Hardej Architekt.
Transforms Łóżka Ukryte jest obserwowany przez użytkownika oolasz.
Transforms Łóżka Ukryte jest obserwowany przez użytkownika Jarosław Lenarczyk.
Nowe zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Łóżko z biurkiem Smartbed Desk - zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko z biurkiem Smartbed Desk - Transforms Łóżka Ukryte . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Łóżko piętrowe Smartbed Twin - zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Łóżko piętrowe Smartbed Twin - Transforms Łóżka Ukryte . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Łóżko Smartbed Book - zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Smartbed Book - Transforms Łóżka Ukryte . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Łóżko Smartbed V Sofa - zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Smartbed V Sofa - Transforms Łóżka Ukryte . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Łóżko Smartbed O - zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Smartbed O - Transforms Łóżka Ukryte . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Łóżko Smartbed V - zdjęcie od Transforms Łóżka Ukryte
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Smartbed V - Transforms Łóżka Ukryte . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Transforms Łóżka Ukryte jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Transforms Łóżka Ukryte jest obserwowany przez użytkownika Małgorzata Pomorska.
Transforms Łóżka Ukryte
Transforms Łóżka Ukryte
Pytanie do: Łóżko chowane w szafie CLICK BOOK otwarta - zdjęcie od Transforms Łóżka chowane w szafie

ile kosztuje takie łózko ?

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności