Rozjaśnij jesienną szarugę z naszymi lampami - zobacz rabaty do 80%!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Łukasz Milewski Architekt

Opis

Pracownia architektoniczna specjalizująca się w projektowaniu zgodnie z wymaganiami klienta i na miarę jego budżetu. Nie brakuje nam świeżych pomysłów ale równocześnie mocno stąpamy po ziemi.

Projektujemy wnętrza prywatne oraz biurowe, domy jednorodzinne, małe budynki wielorodzinne oraz biurowe. Pomagamy i radzimy w czasie całego procesu projektowego. Wykonujemy! Zarówno w zakresie remontów i wyposażenia wnętrz, a także budujemy obiekty od podstaw.

Mieszkanie w kamienicy na Mokotowie 67m2
Mokotów 73m2
Nowoczesnie mieszkanie na Mokotowie 53m2
Praga 48
Dom Babice
Monochromatyczny apartament 108m2
Mieszkanie na Kabatach 95m2
Dom jednorodzinny w Markach
Sadyba 110
Łukasz Milewski Architekt odpowiedział(a) w wątku lampa.
Łukasz Milewski Architekt odpowiedział(a) w wątku lampa.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Archilens Łukasz Nowosadzki.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Cerames.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika agnieszka-wozniak 15.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Antlabo.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Noclaf producent mebli łazienkowych .
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika OOROC.
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duży biały salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Sadyba 110 - Duży biały salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średni biały szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Sadyba 110 - Średni biały szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duże białe biuro domowe w pokoju, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Biuro: Sadyba 110 - Duże białe biuro domowe w pokoju, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Kuchnia, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Średnia zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l z oknem, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średni czarny szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Sadyba 110 - Średni czarny szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Sadyba 110 - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia otwarta biała szara jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia otwarta biała szara jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Mała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowocze ... - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sadyba 110 - Mała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowocze ... - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Mały szary salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Sadyba 110 - Mały szary salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duże szare biuro domowe kącik do pracy w pokoju, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Biuro: Sadyba 110 - Duże szare biuro domowe kącik do pracy w pokoju, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia otwarta biała jadalnia w kuchni w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia otwarta biała jadalnia w kuchni w salonie, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sadyba 110 - Łazienka, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duża zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Duża zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie z oknem, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia otwarta jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia otwarta jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Średnia biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie z oknem, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Suha AL Salem.
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Biały hol / przedpokój, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mokotów 73m2 - Biały hol / przedpokój, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Mały salon, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Mokotów 73m2 - Mały salon, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Mała biała sypialnia małżeńska, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Mała biała sypialnia małżeńska, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Mała beżowa sypialnia małżeńska, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Mała beżowa sypialnia małżeńska, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Średnia beżowa sypialnia małżeńska, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Średnia beżowa sypialnia małżeńska, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Średnia biała sypialnia małżeńska, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Średnia biała sypialnia małżeńska, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Hol / przedpokój, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mokotów 73m2 - Hol / przedpokój, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Średni beżowy hol / przedpokój, styl nowojorski - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mokotów 73m2 - Średni beżowy hol / przedpokój, styl nowojorski - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!