Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Łukasz Milewski Architekt

Opis

Pracownia architektoniczna specjalizująca się w projektowaniu zgodnie z wymaganiami klienta i na miarę jego budżetu. Nie brakuje nam świeżych pomysłów ale równocześnie mocno stąpamy po ziemi.

Projektujemy wnętrza prywatne oraz biurowe, domy jednorodzinne, małe budynki wielorodzinne oraz biurowe. Pomagamy i radzimy w czasie całego procesu projektowego. Wykonujemy! Zarówno w zakresie remontów i wyposażenia wnętrz, a także budujemy obiekty od podstaw.

Mieszkanie w kamienicy na Mokotowie 67m2
Mokotów 73m2
Nowoczesnie mieszkanie na Mokotowie 53m2
Praga 48
Dom Babice
Monochromatyczny apartament 108m2
Mieszkanie na Kabatach 95m2
Dom jednorodzinny w Markach
Sadyba 110
Łukasz Milewski Architekt odpowiedział(a) w wątku lampa.
Łukasz Milewski Architekt odpowiedział(a) w wątku lampa.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Archilens Łukasz Nowosadzki.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Cerames.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika agnieszka-wozniak 15.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Antlabo.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Noclaf producent mebli łazienkowych .
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika OOROC.
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duży biały salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Sadyba 110 - Duży biały salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średni biały szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Sadyba 110 - Średni biały szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duże w osobnym pomieszczeniu z sofą białe biuro, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Biuro: Sadyba 110 - Duże w osobnym pomieszczeniu z sofą białe biuro, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Kuchnia, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą ... - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Średnia zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą ... - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średni czarny szary z marmurem na podłodze hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Sadyba 110 - Średni czarny szary z marmurem na podłodze hol / przedpokój, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Sadyba 110 - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia biała szara jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia biała szara jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Mała na poddaszu bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sadyba 110 - Mała na poddaszu bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Mały szary salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Sadyba 110 - Mały szary salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duże w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Biuro: Sadyba 110 - Duże w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia biała jadalnia w salonie w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia biała jadalnia w salonie w kuchni, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sadyba 110 - Łazienka, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Duża zamknięta z salonem z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym z ... - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Duża zamknięta z salonem z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym z ... - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Sadyba 110 - Średnia jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Sadyba 110 - Średnia z salonem z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie li ... - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Sadyba 110 - Średnia z salonem z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie li ... - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Łukasz Milewski Architekt jest obserwowany przez użytkownika Suha AL Salem.
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Biały hol / przedpokój, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mokotów 73m2 - Biały hol / przedpokój, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Mały salon, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Mokotów 73m2 - Mały salon, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Mała biała sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Mała biała sypialnia, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Mała beżowa sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Mała beżowa sypialnia, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Sypialnia, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Średnia beżowa sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Średnia beżowa sypialnia, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Średnia biała sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mokotów 73m2 - Średnia biała sypialnia, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Hol / przedpokój, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mokotów 73m2 - Hol / przedpokój, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Mokotów 73m2 - Średni beżowy hol / przedpokój, styl glamour - zdjęcie od Łukasz Milewski Architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mokotów 73m2 - Średni beżowy hol / przedpokój, styl glamour - Łukasz Milewski Architekt . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności