🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
NUX

Opis

NUX jest biurem architektonicznym powstałym w 2003 roku. Zakres działalności pracowni obejmuje projektowanie wszelkiego typu obiektów architektonicznych. Specjalnością biura są projekty indywidualne nowoczesnych i wnętrz mieszkalnych. W ofercie posiadamy również projekty gotowe z których część oparta jest na koncepcjach nagrodzonych w ogólnopolskich konkursach. Filozofią pracy pracowni jest chęć tworzenia obiektów nietypowych, intrygujących, ale w pełni użytkowych, czerpiąc z bogatej tradycji zasad klasycznego modernizmu i nurtu minimalistycznego w architekturze. W ostatnim czasie w naszych projektach coraz większe znaczenie nabierają zagadnienia związane z oszczednością energii i rozwiązaniami przyjaznych naturalnemu otoczeniu. Architektura jest dla nas rzemiosłem, w którym inwencja, wyobraźnia jak i pragmatyzm współistnieją ze sobą we właściwych proporcjach. Właścicielem i głównym projektantem jest mgr-inż.arch. Edward Dylawerski.

Świadczymy wszelkie usługi projektowe w dziedzinie architektury, nadzory budowlane, konsultacje i doradztwo dla inwestorów.

DOM W KSIĄŻENICACH
RENOWACJA WILLI PODMIEJSKIEJ W BERLINIE
Dom w Hornówku
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności