Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
Nowak i Nowak Architekci

Opis

Pracownia architektoniczna Nowak i Nowak Architekci działa od 2000r. Obszar naszej działalności to projekty architektoniczne i wnętrzarskie. Jesteśmy laureatami nagrody Stowarzyszenia Żoliborzan im. Barbary i Stanisława Brukalskich 2011 r. w kategorii „ remont domu jednorodzinnego "za projekt rewaloryzacji budynku przy al. Wojska Polskiego".

Wykonujemy projekty wielobranżowe z wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami. Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych wielo i jednorodzinnych, budynków biurowych, hotelowych, służby zdrowia, warsztatowych, obiektow i lokali gastronomicznych. Projektujemy wnętrza różnych obiektów mieszkalnych biurowych i użyteczności publicznej. Oferujemy również adaptacje projektów gotowych, zmiany sposobu użytkowania obiektów i lokali, analizy możliwości zabudowy działek i terenów inwestycyjnych, obsługę formalno - prawną inwestycji (uzgodnienia, pozwolenia), wizualizacje fotorealistyczne i makiety, nadzory autorskie. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami robót budowlanych i wykończeniowych również w zakresie prac przy obiektach zabytkowych. Prowadzimy inwestycje od etapu poszukiwania działki po odbiór lokalu.

APARTAMENT NA WARSZAWSKIM NOWYM MIEśCIE
Centrum dla kobiet aKuku-szkoła rodzenia z gabinetem ginekologicznym.
DOM - SULEJÓWEK
NASZ DOM
BIAŁOŁĘKA
IZABELIN
WARSZAWA
WŁOCHY
Domowe SPA
LEGIONOWO
Winiarnia w Łomiankach
FIRLEJE
DOM NA ŻOLIBORZU
Niskobudżetowe transformacje we wnętrzach.
WILLE MIEJSKIE RYŻOWA
DOMY DREWNIANE
Brama w Warszawie na MDM-ie.
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności