Elies.pl - Sklep

Marka Elies powstała z myślą o dostarczeniu naszym dzieciom wyjątkowych mebli. Oferowane przez nas zestawy dziecięce i młodzieżowe od wielu lat cieszą się powodzeniem na całym świecie, są sprzedawane nie tylko w krajach europejskich jak Niemcy czy Hiszpania, ale także w Południowej Ameryce, Azji i Oceanii. Oprócz produktu najwyższej jakości, jako bezpośredni przedstawiciel producenta, możemy zaoferować Państwu najniższą cenę na rynku.

Każde dziecko marzy o swoim własnym, wyjątkowym pokoju. Każdy rodzic chce dać swojemu dziecko to co najlepsze, dlatego przy wyborze mebli do pokoju dziecka, kieruje się wysoką jakością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością, ale także ich atrakcyjną ceną. Gwarantujemy, iż z wyboru naszych mebli będą zadowolone zarówno dzieci jak i ich rodzice!

Kolekcje mebli które Państwu oferujemy spełniają najwyższe europejskie standardy, wykonane są w całości z najlepszej pod względem jakościowym płyty MDF, malowanej wielokrotnie ekologicznymi farbami na bazie nieszkodliwych wodnych komponentów. Gwarantowane certyfikatem szwajcarskiej firmy certyfikującej SGS. Wszystkie elementy narożne oraz krawędzie mebli są odpowiednio zaokrąglone a drzwiczki wyposażone w system "soft closing"-tzw. bezpieczne zawiasy, zabezpieczające przed przytrzaśnięciem palców oraz gwarantujące ciche zamykanie.

Prezentowane przez nas kolekcje powstały nie tylko pod czujnym okiem techników, ale także włoskich stylistów, którzy pracując z pasją i wykorzystując najnowsze trendy światowe, stworzyli dla dzieci "kolekcje marzeń".