🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
BAKALARCZYK Grupa Projektowa

Opis

BAKALARCZYK Grupa Projektowa wykonuje projekty architektoniczne, pełnobranżowe w zakresie budownictwa przemysłowego, biurowego, usługowo-handlowego, mieszkalnego i sportowego. Kompleksowe projekty niezbędne do uzyskania warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, kosztorysowania i wykonania oraz aktywne uczestnictwo w całym procesie inwestycyjnym, gwarantują realizację zgodną z pierwotnymi założeniami uczestników procesu budowlanego.

Realizujemy i projektujemy również budynki mieszkalne jednorodzinne w świeżej i wysoce estetycznej stylistyce. Nasza ostatnia seria domów "Yacht house" w wersji 1.1, jest kwintesencją ekskluzywnej architektury, zachowującej ekonomikę środków kosztotwórczych, niepotrzebnie obciążających finanse Inwestora.

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności