noomo studio architektury - Architekt / projektant wnętrz

OD KONCEPCJI PO KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĘ Od 12 lat z dużym powodzeniem zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i architektury. Z nieustającą pasją tworzymy przestrzenie funkcjonalne i w pełni dopasowanych do potrzeb Klienta. Punktem wyjścia jest szczegółowa ankieta projektowa, która przynosi odpowiedź na szereg pytań dotyczących wyposażenia oraz estetyki projektowanych wnętrz.

Prowadzimy nadzór autorski nad pracami wykończeniowymi oraz oferujemy kompleksową usługę pod klucz. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykończeniowymi i stolarskimi, które możemy szczerze polecić.

Stworzyliśmy własne standardy współpracy z Klientami oraz wykonywania projektów oparte na najwyższej jakości oraz terminowości prowadzonych prac. Dokumentacje techniczne, które powstają w naszej pracowni stanowią bardzo ważny element pełnego procesu projektowego; przywiązujemy olbrzymią wagę do rzetelnego przygotowania projektu. Dbamy o to, żeby każdy z naszych Klientów czuł się wyjątkowo, a przestrzenie przez nas stworzone były wymarzonym miejscem do życia.