DL Projectus - Architekt / projektant wnętrz

O nas Architekt wnętrz Ustka Specjalizacją naszej firmy jest architektura wnętrz ze szczególnym naciskiem na oświetlenie, projekty mebli i biżuterii.

DL PROJECTUS to zespół projektowy utworzony w 1996 roku w Chicago i prowadzony przez Architekta Wnętrz Dorotę Lubojemską, absolwentkę Illinois Institute of Art w Chicago. Od 2008 roku pracownia działa w Polsce, obecnie w Ustce przy Bulwarze Portowym pod numerem 8. Specjalizacją naszej firmy jest architektura wnętrz ze szczególnym naciskiem na oświetlenie, projekty mebli i biżuterii.

Oferujemy Państwu całościowe, profesjonalne usługi w zakresie inwestycji obejmujące kompletne projekty aranżacji wnętrz z wizualizacjami i kompleksową ich realizację pod naszym nadzorem autorskim. W procesie projektowania zapewniamy optymalną funkcjonalności pomieszczeń oraz niepowtarzaly stylu. Łączymy indywidualne potrzeby Klienta z oryginalnymi rozwiązaniami projektowymi i robimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi firmami wykonawczymi za które w pełni przyjmujemy odpowiedzialność.

Znajdź nas
Ustka
WWW