zdjęcie główne profilu
Planika

Opis

Planika Fires łączy to, co pierwotne z tym, co współczesne: żywioł ognia z przedmiotami codziennego użytku. Planika to użyteczność technologii i estetyka, to funkcja z pięknem designu.
Planika tworzy prawdziwy ogień bez dymu. Projektowane przez uznanych twórców biokominki stają się centralnymi ozdobami luksusowych wnętrz. Cały proces projektowania odbywa się w siedzibie głównej, w Planika Studio. Sukces naszych produktów leży w tworzeniu wzorów odpowiadających formą współczesnemu stylowi życia. Podstawą każdego modelu jest nie tylko design lecz również znajomość technologii oraz wciąż zdobywane doświadczenie. Przykładając wiele uwagi do każdego szczegółu, starannie wybierając materiały najwyższej jakości na każdym etapie tworzenia nowego modelu, udało nam się stworzyć produkty zgodne z założeniami zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy otwarci na nowości. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Zabiegana współczesność pełna jest twórczych impulsów, dzięki którym rozwijają się młode talenty, jak np. Maciej Kluś czy Joanna Leciejewska. Rozwój jest dla nas istotnym procesem, poszukiwaniem nowych pomysłów i perspektyw. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na indywidualizm oraz osobisty styl projektanta, tworząc kolekcje z różnorodnymi projektantami t.j. Christophem Pillet czy Arikiem Levy. Misją Planika Fires jest oferowanie pierwotnego ognia w oprawie najlepszego wzornictwa. Dzięki Planika Fires można doświadczać zmian, jakie niesie ze sobą ogień wprowadzony do przestrzeni życiowych. Chodzi tu nie tylko o atmosferę, jaką tworzą tańczące płomienie, ale o ich zdolność wpływania na ludzkie życie. W zależności od sytuacji czy nastroju, łagodne płomienie mogą wprowadzić w chwilę zadumy lub wręcz przeciwnie –dodać energii, stać się motorem do działania. Ogień uwodzi, hipnotyzuje i pobudza.

Biokominki Fire Line Automatic
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności