Czego szukasz?
Zobacz także

3Deko Wnętrza - Architekt / projektant wnętrz

Projektowanie wnętrz jest Sztuką. Sztuką wyboru i podejmowania decyzji. Jest także sztuką rezygnowania z siebie.

Każda zmiana w naszym życiu wymaga od nas poświęcenia i otwarcia się na nową rzeczywistość. W czasie współpracy z projektantem przełamujemy myślenie i zmieniamy przyzwyczajenia. Projektant wskazuje nam różne możliwości i zachęca do nietypowych rozwiązań. Uwrażliwia nas na bardziej wnikliwe postrzeganie przestrzeni.

Moją rolą jako architekta wnętrz jest pomoc w zrealizowaniu Państwa marzeń. Jest to wyzwanie, które daje ogromną satysfakcję. W trosce o to, aby projekt już na etapie koncepcji był dla Państwa bardzo czytelny, przygotowuję realistyczne wizualizacje i szczegółowe rysunki techniczne. Dokładam wszelkich starań, aby mogli Państwo zobaczyć próbki materiałów wykończeniowych na żywo przed ewentualnym zamówieniem ich lub zakupem.

Przez okres studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie zdobywałam wiedzę projektową, ćwiczyłam oko, ale też w ogromnym stopniu uwrażliwiałam się na piękno i poczułam się jeszcze większym obserwatorem wszelkiego rodzaju detali. Stąd też w swojej pracy zawodowej bardzo dużą wagę przywiązuję do najmniejszych cząstek projektowanej przestrzeni. Każdy element, który składa się na całość wnętrza, analizuję pod kątem jego użyteczności i piękna. Dbam o to, by całość projektu była spójna, harmonijna, a co najważniejsze odzwierciedlała Państwa potrzeby i oczekiwania.

Cały czas rozwijam swoją wiedzę śledząc nowe trendy oraz postęp technologiczny w zakresie wyposażenia wnętrz. Poszukuję ciekawych rozwiązań oraz innowacyjnych produktów, które mogę zastosować w swoich projektach. Ponadto uczestniczę w szkoleniach oraz odwiedzam regularnie targi designu w Polsce i we Włoszech, tak aby mieć jeszcze lepsze rozeznanie w obowiązujących trendach oraz dostępnych produktach na światowym rynku.

3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez izabelasmolarczyk
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez kuhlmann
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez MACZ Architektura
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez Cerames
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez Antlabo
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez Sauna Line
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez Lux4home™
3Deko Wnętrza
3Deko Wnętrza jest obserwowany przez marcusos