3Deko Wnętrza - Architekt / projektant wnętrz

Projektowanie wnętrz jest Sztuką. Sztuką wyboru i podejmowania decyzji. Jest także sztuką rezygnowania z siebie.

Każda zmiana w naszym życiu wymaga od nas poświęcenia i otwarcia się na nową rzeczywistość. W czasie współpracy z projektantem przełamujemy myślenie i zmieniamy przyzwyczajenia. Projektant wskazuje nam różne możliwości i zachęca do nietypowych rozwiązań. Uwrażliwia nas na bardziej wnikliwe postrzeganie przestrzeni.

Moją rolą jako architekta wnętrz jest pomoc w zrealizowaniu Państwa marzeń. Jest to wyzwanie, które daje ogromną satysfakcję. W trosce o to, aby projekt już na etapie koncepcji był dla Państwa bardzo czytelny, przygotowuję realistyczne wizualizacje i szczegółowe rysunki techniczne. Dokładam wszelkich starań, aby mogli Państwo zobaczyć próbki materiałów wykończeniowych na żywo przed ewentualnym zamówieniem ich lub zakupem.

Przez okres studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie zdobywałam wiedzę projektową, ćwiczyłam oko, ale też w ogromnym stopniu uwrażliwiałam się na piękno i poczułam się jeszcze większym obserwatorem wszelkiego rodzaju detali. Stąd też w swojej pracy zawodowej bardzo dużą wagę przywiązuję do najmniejszych cząstek projektowanej przestrzeni. Każdy element, który składa się na całość wnętrza, analizuję pod kątem jego użyteczności i piękna. Dbam o to, by całość projektu była spójna, harmonijna, a co najważniejsze odzwierciedlała Państwa potrzeby i oczekiwania.

Cały czas rozwijam swoją wiedzę śledząc nowe trendy oraz postęp technologiczny w zakresie wyposażenia wnętrz. Poszukuję ciekawych rozwiązań oraz innowacyjnych produktów, które mogę zastosować w swoich projektach. Ponadto uczestniczę w szkoleniach oraz odwiedzam regularnie targi designu w Polsce i we Włoszech, tak aby mieć jeszcze lepsze rozeznanie w obowiązujących trendach oraz dostępnych produktach na światowym rynku.