LABROOM kreatywne studio projektowania wnętrz - Architekt / projektant wnętrz

Projektujemy:

  • wnętrza mieszkań, domów, apartamentów
  • meble - kuchenne, do zabudowy, inne

Jesteśmy po to by Cię wysłuchać, doradzić, zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Każda z usług zostanie dopasowana do Twoich potrzeb, oczekiwań i budżetu.

Zależy nam na by Twój salon, łazienka czy jakiekolwiek inne pomieszczenie było odzwierciedleniem Twoich marzeń, potrzeb i oczekiwań. Byś czuł się w nim komfortowo, bezpiecznie, dobrze.

Wykonujemy projekty głównie w Toruniu i okolicach, jednak niezależnie od tego skąd jesteś z wielką chęcią podejmiemy się metamorfozy Twojego wnętrza

W zależności od Twoich potrzeb wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada:

  1. PROJEKT KONCEPCYJNY - poprawa lub dopasowanie układu funkcjonalnego danego pomieszczenia do Twoich potrzeb czyli jak zmieścić pralkę w małej łazience a w niewielkiej kuchni stół. Projekt zawiera płaski rzut pomieszczenia z rozmieszczeniem mebli i ceramiki sanitarnej oraz propozycje rozwiązań kolorystycznych i materiałowych.

  2. PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA - pełen projekt pojedynczego pomieszczenia lub całego mieszkania czy domu. Jest to projekt koncepcyjny uzupełniony wizualizacjami oraz wszelkiego rodzaju rysunkami technicznymi niezbędnymi przy realizacji projektu. Dodatkowo otrzymasz mnóstwo informacji dotyczących wykorzystanych w projekcie materiałów wykończeniowych, oświetlenia, mebli, ceramiki czy dekoracji wraz z ich wyceną i miejscem, gdzie możesz je kupić.

  3. LIFTING WNĘTRZ - to konsultacje w doborze kolorystyki, materiałów oraz wyposażenia, pomoc w rozwiązaniu problemów technicznych lub funkcjonalnych

  4. HOME STAGING - przygotowanie nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Usługa w formie konsultacji lub projektu koncepcyjnego.

Znajdź nas
Toruń