Fawre s.c. - Architekt / projektant wnętrz

Meble nadają charakter wnętrzu. Tworzą nastrój, którego pragniemy i codzienność, w której odpoczywamy, pracujemy, żyjemy. Dlatego FAWRE to meble wyjątkowe – to wysoka jakość i zrealizowane marzenia.

Specjalnie dla Ciebie zadbamy o najmniejszy szczegół. Zaaranżujemy i kompleksowo wyposażymy każde pomieszczenie. W zakładzie produkcyjnym o powierzchni 1500 m2, z nowoczesnym parkiem maszynowym i stanowiskami warsztatowymi, tworzymy meble na wymiar nawet do najbardziej wysublimowanych wnętrz. Wykonujemy również fronty meblowe, schody, drzwi i blaty oraz wyposażenie sanitarne, m.in. umywalki, wanny, brodziki i inne.

Wieloletnie doświadczenie marki FAWRE zaowocowało stabilną pozycją na rynku i zaufaniem tysięcy klientów. Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni technicznych i wykwalifikowani pracownicy fizyczni.

Wybierając ofertę FAWRE otrzymujesz rzemiosło w najlepszym wydaniu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, od projektu po realizację. Do Twojej dyspozycji są również projektanci wnętrz, którzy zaaranżują mieszkanie, dom, biuro, mając na uwadze estetykę, dobry design i funkcjonalność.

Zapraszamy do naszego showroom’u w Gdyni-Orłowie.

NOWOCZESNE WZORNICTWO – NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY – WYJĄTKOWE MEBLE

Znajdź nas
Gdynia-Orłowo
WWW
Facebook
Fawre s.c.
Fawre s.c. jest obserwowany przez Cerames
Fawre s.c.
Fawre s.c. jest obserwowany przez Antlabo
Fawre s.c.
Fawre s.c. jest obserwowany przez OOROC
Fawre s.c.
Fawre s.c.
Fawre s.c. jest obserwowany przez Lux4home™
Fawre s.c.
Fawre s.c. jest obserwowany przez ZegaryDesign
Fawre s.c.
Fawre s.c.
Fawre s.c. jest obserwowany przez ewelinus.p
Fawre s.c.
Fawre s.c. odpowiedział(a) w wątku meble