Co szukasz?
Zobacz także

Fawre s.c. - Architekt / projektant wnętrz

Meble nadają charakter wnętrzu. Tworzą nastrój, którego pragniemy i codzienność, w której odpoczywamy, pracujemy, żyjemy. Dlatego FAWRE to meble wyjątkowe – to wysoka jakość i zrealizowane marzenia.

Specjalnie dla Ciebie zadbamy o najmniejszy szczegół. Zaaranżujemy i kompleksowo wyposażymy każde pomieszczenie. W zakładzie produkcyjnym o powierzchni 1500 m2, z nowoczesnym parkiem maszynowym i stanowiskami warsztatowymi, tworzymy meble na wymiar nawet do najbardziej wysublimowanych wnętrz. Wykonujemy również fronty meblowe, schody, drzwi i blaty oraz wyposażenie sanitarne, m.in. umywalki, wanny, brodziki i inne.

Wieloletnie doświadczenie marki FAWRE zaowocowało stabilną pozycją na rynku i zaufaniem tysięcy klientów. Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni technicznych i wykwalifikowani pracownicy fizyczni.

Wybierając ofertę FAWRE otrzymujesz rzemiosło w najlepszym wydaniu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, od projektu po realizację. Do Twojej dyspozycji są również projektanci wnętrz, którzy zaaranżują mieszkanie, dom, biuro, mając na uwadze estetykę, dobry design i funkcjonalność.

Zapraszamy do naszego showroom’u w Gdyni-Orłowie.

NOWOCZESNE WZORNICTWO – NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY – WYJĄTKOWE MEBLE

Znajdź nas
Gdynia-Orłowo
WWW
Facebook