Do -50% rabatu na tysiące produktów! Zobacz weekendową promocję SELSEY
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

REDRO to sklep internetowy z dekoracjami ściennymi, odpowiadającymi najbardziej wyrafinowanym gustom. Z naszej bazy zdjęć obejmującej kilka milionów pozycji, wybrać można nowoczesne fototapety, klasyczne tapety, obrazy, plakaty, czy dekoracyjne naklejki.

Wierzysz w siłę dodatków? Jeśli tak, to cieszymy się, że trafiłeś do REDRO. Bo u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz, by żyć kolorowo!

ZMIEŃ PRZESTRZEŃ, UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ!

Urban jungle
Stylowe kolekcje REDRO
Kosmiczne fototapety REDRO
Kuchnia REDRO
Las na ścianie REDRO
Fototapety-dzieła sztuki
Fototapety w kwiaty
Pokój dziecka REDRO
Zwierzyniec REDRO
Łazienka REDRO
Orientalne inspiracje REDRO
Metamorfozy REDRO
Tapety imitujące lastriko
Zimowe inspiracje
Plakaty ze zwierzakami na rzecz Fundacji Judyta
Kolekcja zwierzęcych plakatów
Kolekcja znaki zodiaku
10 wyjątkowych plakatów na rzecz fundacji CPK
10 wyjątkowych plakatów w ramach akcji #zRedrodlakobiet
Wnętrzarskie trendy 2020
Imitacja dżungli w mieszkaniu
Ulubione
REDRO
REDRO rok temu
Właśnie ruszyła wyjątkowa akcja charytatywna #RedrodlaZwierząt!⚡ W naszej ofercie pojawiły się unikalne, autorskie plakaty, które w lekki sposób przedstawiają codzienność właścicieli psów i kotów. Są one niezwykłe również dlatego, że z każdego sprzedanego plakatu (niezależnie od rozmiaru) przekazujemy 30 zł dla Fundacja dla Szczeniąt Judyta.🐾 Cała kolekcja dostępna pod linkiem: https://redro.pl/plakaty/kolekcje/zwierzaki-cudaki/
REDRO
REDRO rok temu
Urban jungle to zwrot w stronę naturalnych aranżacji wnętrz. Kolorystyka tego trendu oscyluje wokół palety zieleni i barw przywodzących na myśl dziką przyrodę. Za sprawą odpowiednich dodatków, wnętrze będzie przypominać rajską dżunglę.
REDRO
REDRO 3 lata temu
KONKURS‼ Zostań SuperBohaterem z REDRO! Dzień Dziecka to idealna okazja, by spełnić marzenia naszych pociech. Jednym z nich może być metamorfoza dziecięcego pokoju.🎨 Weź udział w konkursie, wygraj bon na zakup fototapety, plakatu, naklejek ściennych lub obrazu do pokoju Twojego dziecka i zostań jego SuperBohaterem! Szczegóły: https://bit.ly/2sxqjBR
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta lastriko na szarym tle - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Biuro: Fototapeta lastriko na szarym tle - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta lastriko pastelowe - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Fototapeta lastriko pastelowe - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta delikatne lastriko - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta delikatne lastriko - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta lastriko kolorowe - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Fototapeta lastriko kolorowe - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta lastriko z pomarańczowym akcentem - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Fototapeta lastriko z pomarańczowym akcentem - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta lastriko szaro-niebieskie - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta lastriko szaro-niebieskie - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta las - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta las - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta z kolekcji ombre - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta z kolekcji ombre - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta zielone liście na białej ścianie - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta zielone liście na białej ścianie - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta orientalny ornament - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Fototapeta orientalny ornament - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta marokańska mozaika - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Fototapeta marokańska mozaika - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta imitująca płytki marokańskie - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Fototapeta imitująca płytki marokańskie - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta liście na betonowej teksturze - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta liście na betonowej teksturze - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta liście na ciemnym tle - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta liście na ciemnym tle - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta tropikalna roślinność - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta tropikalna roślinność - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta egzotyczne pnączą - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta egzotyczne pnączą - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta rozłożyste egzotyczne liście - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta rozłożyste egzotyczne liście - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta liście xxl w brązie - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta liście xxl w brązie - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta kwiaty xxl - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta kwiaty xxl - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta kwiaty na ciemnym tle - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta kwiaty na ciemnym tle - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta kwiatowe gałązki - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta kwiatowe gałązki - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Tapeta delikatne pąki magnolii - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Tapeta delikatne pąki magnolii - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Tapeta białe magnolie na gałązkach - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Tapeta białe magnolie na gałązkach - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta pąki kwiatów w przygaszonym błękicie - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta pąki kwiatów w przygaszonym błękicie - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta w stylu marokańskim - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta w stylu marokańskim - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta imitująca marmurowe płytki - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Fototapeta imitująca marmurowe płytki - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta rustykalne róże - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Fototapeta rustykalne róże - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta błękitne motyle - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Fototapeta błękitne motyle - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta balony vintage - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Fototapeta balony vintage - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta wiosenne gałązki - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Fototapeta wiosenne gałązki - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta tropikalne liście i ptaki - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta tropikalne liście i ptaki - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta liście z odcieniami szarości - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta liście z odcieniami szarości - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta liście bananowca - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Fototapeta liście bananowca - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
REDRO odpowiedział(a) w wątku płytki .
REDRO jest obserwowany przez użytkownika Hillary1.
Nowe zdjęcie od REDRO
Naklejka z choinkami na lodówce - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Naklejka z choinkami na lodówce - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta gałązki bawełny - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta gałązki bawełny - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta z świerkami - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta z świerkami - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Plakat górskie szczyty - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Plakat górskie szczyty - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta las w porannym słońcu - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Salon: Fototapeta las w porannym słońcu - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od REDRO
Fototapeta z konturami górskiego lasu - zdjęcie od REDRO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fototapeta z konturami górskiego lasu - REDRO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
REDRO odpowiedział(a) w wątku tapeta .
REDRO odpowiedział(a) w wątku Sypialnia - zdjęcie od SZTYBLEWICZ_architekci.
REDRO
REDRO
Sypialnia - zdjęcie od SZTYBLEWICZ_architekci

Sypialnia - zdjęcie od SZTYBLEWICZ_architekci

REDRO odpowiedział(a) w wątku Sypialnia - zdjęcie od masz design Magdalena Szwedowska.
REDRO
REDRO
Sypialnia - zdjęcie od masz design Magdalena Szwedowska

Sypialnia - zdjęcie od masz design Magdalena Szwedowska

REDRO odpowiedział(a) w wątku Hol / Przedpokój - zdjęcie od JUST studio projektowe.
REDRO
REDRO
Hol / Przedpokój - zdjęcie od JUST studio projektowe

Hol / Przedpokój - zdjęcie od JUST studio projektowe

REDRO odpowiedział(a) w wątku fototapeta .
REDRO odpowiedział(a) w wątku Sypialnia - zdjęcie od ARCHIWYTWÓRNIA Tomek Pytel.
REDRO
REDRO
Sypialnia - zdjęcie od ARCHIWYTWÓRNIA Tomek Pytel

Sypialnia - zdjęcie od ARCHIWYTWÓRNIA Tomek Pytel

REDRO odpowiedział(a) w wątku Sypialnia - zdjęcie od INVENTIVE studio.
REDRO
REDRO
Sypialnia - zdjęcie od INVENTIVE studio

Sypialnia - zdjęcie od INVENTIVE studio